Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 Ekim 2008, 21:27   #2
Süslü
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Dev Nick Arşivi

Ya$maq mı ... Hmmm ... ßo$una ..véDé qéRéqsiZ ..

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Cıqqq ... ßu haYata..Ya$maq isTémioRum ßn .. senSiz Cıq ßu haYaTa ..

ßaqqMa ßaNa .. ßiLiOrm .. haYad saNa Coq sıqıCı qeLio .. aMa $n .. biLmiosun .. ßaNada Coqq aCı qeLioo ..

BééLqi ßiR qün özLér$n ..

qenDimi uNudmaq isTiorum yoL qéNarıNa ßiriqén quRu yapRaqlar qißé ..

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

uNuTuLdum mu ßn .? aq$am üsTü qémiLéré ßin qéL yiné qiDersin ..

ßiiR soqaq Var qöRdüqümde aqLadıqım ..

herqés qiDéR .. Hér$éy uNuTuLur .. ßn seni qaC qéRé Sévdiqimi uNuTTum ..?

qiDéné yoL véRéceqsin qi .. qéLen ayaqTa qaLmasın ..!

Kokunuda aL qıderken YaraLarımı TuzLama Madem..arkana bakma qıderken Hıc sevmedım Zaten..

Kalbi hacize verdim oysa borçlu sendin...

Tarihin sayfa aralarına kırmızı gülümü çoktan koydum...

Sen çıtırsın en basitinden kırılırsın.

Seen bnm düsmaniim diiLsn, arkim’de diiLsn … kısaca: umrumda diiLsn xP

dün beni seviodun…buqün onu seviosun…yrn kimi sevceksn?? xP

Ödünç MeLek KanatLarımLa uçarken ben... ELimi tut Korkarm dü$mekten..

yoHkmu iÇinDé biRaz Pi$manLık guRur mu öFké mi a$k Mı K!m ßu suSan yaßancı...

niceleri qeldi,neler istediler;sonunda dünyayı bırakıp gittiler; sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi qidenlerde hep senin qibiydiler ...

FazLa Raad'ım.!! RaatSız Eder mi ? Etse Bile.! FArk Edermi ?

insanı ya$atan hayalleri..öldürense qerçéKLéri...

MasaL ßiTer aLayına qideR, ßen orTam qızı deiL ANNEM'in kızıyım $eqLim yeTer...

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar ! haDe BB :/

Gidiyorum demeden gidisim varya süperdi, o surat ifaden görüLmeye değerdi.. xD

Yetişemediysen El Salla!!!.

heR qidi$in biR diriLi$ oLsaydı bu kaLp hiC sevmemi$ oLuRdu we seNiNLe qeCeN heR 1 saNiye yaLaN..!!

ne oLuRsaN oL qeLme mewLaNa deqiLim ßeNi qeRme..!!
ßenim hayrım var! Ama aynım yoq ! kayqım var ama kayßım yoq Sana saygım var ama Tahammülüm yoq

Seviyorsan Seviyorsundur AMA' sı oLmaz Bu işin.. ÜsteLik Bir Cümlede AMA Varsa Bir Önceki Yargının Hiç Bir Hükmü Yoktur Artık...

BnDEn YeNİ Bİr BEn BEkLiYOrSan HaTaLıSın...

qiTmé n'Olr qiTmé iTrZlar éLmdé Déİl YaLNzm Yalnz YanLIzkLAr éLmdé Déil

TaM Her$eY GsL OLuYo DerqeNnN...
Y.o.K Yaa Ya$aMaK isTemioRum BeNnN...!!!!...

beni tanıyan bilir..bilen anlar..anlayan susar..!! anlamayan uzarr...!!!

GiTméYédé ßiLrm .. GiTméYidé ßiLrm

heP bhen sobeLenıyor heP bhen eLenıyorum qiDin arTıqh baSımdanh bhn oynamıyorum !

s0nsuzLuq ÖnümdeyDi hep aMa..>> qiDémedim sénD"n uzaqa ..<<

siLdiqLérim wardır 0nLar yanLışLarım..we..pİşmanLıqLarımdır * aDLarı anıLmaz.. HatırLarı s0ruLmaz Sadece ßéDDuaLarımdır .. !!

aqLamakTan yaş mı KaLdı qözLérimDé DamLayacaq .. Bu HaLimDén anLamaYan öLünce mi anLayacaq.. ?

۰۪۪۫۫B۰۰۪۪۫۫I۪۫۰۰۪۪۫R۪۫۰۰۪۪۫۫T۰۰۪۪۫۫A۪۫۰۰۪۪۫۫ N۪۫۰۰ ۪۪۫۫E۪۫۰۰۪۪۫۫M۪۫۰۰۪۪۫۫S۪۫۰۰۪۪۫I۪۫۰۰۪۪۫۫N

syLe cNm seFqüLüm hyaT biZe oyuN oyNuoR oLabiLüRmi ??

ỳapıℓαи ві çّoκ şєỳi αffєđєвiℓiriм αмα αffєττiğiм hiçві şєỳi μиμτмαм..."

๑۩۞۩๑ یэи вeиiм koяdựqựмựм, тựтάмάdıqıм qσzұάیıм… ๑۩۞۩๑

Iyi bi insan sen..iyi bir sevqili sen..Tatlı olan yine sen..qüzel oLan ah kahReTsınKi O bnM

٠•●«۰SeN BeNiM KöRDüĞüMüMüM;TuTamadıımM göSyAşımSınNn..ҳ̸Ҳ̸ҳ۰ Ǻ

گ Қ ι м گ ẽ ή ί گ ẽ υ ί γ σ ґ ự м ۰ҳ̸Ҳ̸ҳ٠»●•۰•

' †ıк..! †ıк..! †ıк..! кiм..! 0σ..! ( - ßђєи..! - λSк..! ) γђλ..! ßi..! S.q†iя..! qi†..!

Her YağmuR YağdığındA GözLeriN Hep AkLımdA.. Adını Ne Zaman Ansam YağmuR YağaR BuraLara..

Zalimsin Ama Lazımsın Bana,Hainsin Ama Zaafımsın Anla...!

●●●αякαηα ∂öη νє єтяαƒıηα göя∂üğüη нєяşєуι ѕαηα ƒє∂α є∂євιℓιяιм αмα ѕαкıη αуηαуα вαкмα çüηкü σя∂α göя∂üğüηü αѕℓα..!!●●●

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

Seni kaybetmemekte kararLıyım. Kararlarımda ısrarlıyım. Israrlarımda inatçıyım. İnatlarımdan da VAZGEÇMEM...

SeverSem 1 keRe SeveRim, SöyleRsem 1 keRe SöyleRim,EgeR Beni 1 Gün TeRk EderSen,seNi Bir KaLemDe SileRim!!

§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

ßna <SENİ SEVİYORUM> dediin zmn bu yaLan biLe oLsa bu yaLanı dünyanın bütün gerçekLerine deişmeye hazırım..!!!

Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Var!!!

Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum…

๒єภ รєภรเzlเﻮเภ เקเภเ ς๏кtคภ ςєкtเ๓!!...

OLmuyor göz yaşıNın déqmediği bahçédé aşK yétişmioR!!

SöyLéyécék çok sözM vrdı hépsi yarım kaLdı nélér ummuştuM hayaTTn bak élLimde né kaLdı??

Hasrét hiÇ ÇéKLmior bu souk gécéLérdE ..SéNsz hÇ yaşamdm kié bu kahpé boŞ şéhrDé..x(

ÖzüR dilérm bugn çkıyruM hayadıNdan Korkma kapıyı ç0k sért kapatmam..bizM gbi oLmasn yépyni hayaLLéRn muTsZ oLma SAKIN aqLama!!

öss'yi çıkaranın,soruları hazırlayanın,3saat werenin,5şık koyanın,tek doru cwp koyanın,o milli eitim bakanınıın qösLükLerine caM oLymm

alem aşıq oLuOO sonRa aLkoLiqq B3n kenDimee aşıım hemDe pLatoniqq

KaZa qibiyim,kimin başına qeLceim beLLi oLmas..

1 DiLék Tut 1 $iir Yas ßna. Hayatımı Yas. Yas Ky 1 Oyun ßozan OLmadıqımy Oyunun ßozuk OLduqu Anna$ıLsın..!

Hic1$é SöLémé Hic1$é Yapma. Nédén Mi? Cünkü ßén ÖLé Yapıorum..!

Hani hérkés dér ya iLérdé ßunLarı hatırLayıp qüLécéksin,, dié ßir ték ßu doqruymu$.. $imdi sana qüLüp qéçiyorum.!! " MutLuyum " ordan anLadım.!!!

nasıldır geceleri aşk şarkıları dinleyip bunalıma girmek bilirmisin o 4 duvar arasında bi sen bide sigaran

Melekler ağLamaya mecburdur tıpkı seviLmeye Laik oLdugu gibi...

||" wodeFonê Nê demî$ >> aNı ya$a.. xD

hoŞuma qiTméDi hayaTa kaTTıkLarı bu séRt aRoma.düZéLebiLmeq iÇin baŞvuRduĞum her teDavinİn sonU koma.

Aşk yaz boşluk bırak.. Bırak öyle kalsın...

$éкéя ßιѕнє(●-●) , qüѕєℓ ßιѕнє (●-●) , тαтℓı ßιѕнє(●-●) αѕι ßιѕнє (●-●) , уσк ßöℓє ßιѕнє [●.●]

qöSe baTmak iÇİn doqmŞum Neden SıRadan oLmaya çalIşıymqie..

| | tık tık tık .!! | kiM 0 | ßén a$k ac kaPıyı | Yha ßi siqDir qit |

Okulunuzdan Çokmu Bıktınız ? Ögrenci Olmaktan Çok mu Sıkıldınız ? Ozaman "Bitsin Bu Çile" yazıp 9066ya gönderin "Nah Biter" Melodisi Cebinize Gelsin…

GösLerde yash yoqsa ruh gökkuşaına sahip oLamas!..

siLeMiyoRsan kaRaLayacaksın..! kağıda yazMaYa sonDan başLayamıyoRSan başTan yazacaKsıN..!

düNyada biriNi choK séVécéKséM o béNim uqrunDa öléCeqiM ki$i oLaCaK.!

Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!

kiMe dOkunuR eLLeriM Kimİ gÖrüR göSleriM öLüm çıKar karŞımA yiNé SEN deriM..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat