Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Kasım 2008, 23:43   #8
SpecifiC
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IRC Service Programing Language (Service Programlama Dili) Görüş ve Fikirlerin

XcLusive Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
peki bu unreal ile nasıl çalışacak yani kodları farklı unrealinde çalışma sistemi farklı uyumu nasıl sağlicak? yada kendine özgü bir çalışma biçimimi var?

Bu mIRC tabanlı geliştirildiği için doğal olarak win platformu üzerinde çalışıyor. Kodların unreal ile bir bağlantısı yok tek baglantı link. Olay şu bir derleyici kodları nasıl makine diline derliyor ise, bu da yukarıdaki dili mIRC diline derliyor amaç mIRC Scriptingte fantazi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
... Fakat bunu daha hızlı ve kendine özgü olabilmesi için C++ tabanlı geliştirmeyi düşünüyorum tabi bu iş için biraz zaman lazım aslında böyle bir konu ile ilgilenen kişileri bulup bir arada ortak bir çalışma olması daha güzel ve zaman kazandırıcı olur bilemiyorum kararsızım bekledigim ilgiyi görecek mi onuda bilmiyorum
...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet