Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Kasım 2008, 23:31   #1
Orhan_VeLi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
KorumaLarLa İLgiLi

ArkadaşLar Ben Forumu Baya İnceLememe Rağmen BuLamadığımdan Burada Sormak İstiyorum;

Cr'de Rahatça Çalışabilecek;
Küfür, RekLam, BadNick, Uzun Yazı, Tekrar-FLood Korumaları Gerekiyor Forumda Bir Sürü OLmasına Rağmen;

Ben Örneğin * lı biçimde (Ör: si* gibi ) ve Normal biçimde Eklemeler Olmasını ( Burada örneğin sok ve sok* eklendiği zaman kodun çalışmama gibi bir derdi olmamaLı )

Bütün KorumaLara Muaf NickLeri EkLemeyi ( Yani Korumalardan BeLirtiLen NickLerin Muaf OLmasını, Bunlarında Mümkünse Txt UzantıLı Bir Metin BeLgesine EkLenmesini ve YetkiLi KişiLerin BeLirLi Bir KanaLda !muafNickEkle Nick Komutu iLe EkLeme YapabiLmesini )

Serverda Kodda BelirtiLen KanaLda Yetkisi OLanların:
!küfürekle küfür,
!reklamekle Reklam
!badekle Badnick
Gibi ve Bunların Aynı ŞekiLde SiLinmesininde OLacağı Ayrıca KüfürLerin reklamLarın ve badnickLerin Mircte Küfür.txt, Reklam.txt Badnick.txt Şeklinde Ayrı Ayrı Metin BeLgeLerine KaydediLmesini SağLayacak Kod veya KodLar Arıyorum BunLar Ayrı Ayrı OLsada OLurLar.

( Forumda korumlar Version 1-2-3-4, Natsuka Nickinin Açtığı Konu Başta Olmak ÜZere İnceLediklerim Maalesef İstediklerimi Vermiyordu. Korumalar VersiyonLarında Ayrıca ÇeşitLi HataLar Vardı. BeLki Socket BotLardan Bunu SağLayabiLirsin DiyenLer OLabiLir ama Ben Pek AnLamıyorum )

BiLiyorum Çok Şey İstedim Ancak Yardımcı OLabiLecek BiriLeri Var mı?

Konu Orhan_VeLi tarafından (30 Kasım 2008 Saat 23:42 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet