Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Aralık 2008, 20:19   #1
Kan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Haftanın Help Departman Polemiği < 6 > Ayna.ORG / #Help

Help departmanları polemiğimize, Ayna.Org Help departmanı ile devam ediyoruz. Ayna.Org Help departmanın artıları eksileri ve görüşlerinizi bu başlık altından seviye sınırları içerisinde belirtiniz.

Ayna.ORG Help Departmanını Tanıyalım;

Help Founder : Syntax
C-Founder'larımız : Hangman, MY

HelpSoplarimiz : aguarius, ceSeth, Arrivederci

IRCd : Unreal-3.2.3

Services : Sirv3.1 - Beta

Genel Eğitim Kanalımı : #Eğitim ( User Komut Bilgilendirme Kanalımız )
Kişisel Eğitim Kanalımz : #HelpEğitim ( Helper Yetistirme Kanalımız )
Sorumlusu : aguarius, ceSeth
Sınav Kanalımız : #Sınav ( Help Bilgi Test Kanalimiz )
Sorumlusu : Arrivederci

Soru-Cevap Kanalımız : #HelpSoru ( Soru Cevap Oyun Kanalımız )
  • Her helper Sinav'a tabi tutularak alinmaktadir sinavsiz hic bir kisi helper olarak eklenmemektedir, kimseye ayricalik taninmamaktadir.
  • Sinav'a tabi tutulan helper'lar basarili olduklarinda ilk etapda ''Hop'' olarak aramiza katilma hakki kazaniyorlar ve bu kisilerin access arttirimlari#help kanali genelinde kullanicilara karsi hitaplari, ustlerine karsi hitaplari, #Helpers kanalimizda helperlar ve helpsoplarimiz ile surekli olarak yapmis oldugumuz soru cevaplarda vermis olduklari cevaplara gore bilgileri olculmekde ve access arttirimi yapilmaktadir.- Help departmaninda ''Cf yani CoFounder'' seviyesine ulasan kisiler ''Halfoper'' olma hakki kazaniyorlar ve Localircoperator olarak #operhelpkanalindada ''Hop'' seviyesinde gorev aliyorlar. Halfoper'lik gorevlerinden sonra yollari aciktir operliga cikabilirler yada cikamayabilirler bu kendilerine bagli.
  • #HelpEğitim kanali kisisel eğitimler icin kurulmustur. Bilgisi olan lakin helpsoplar tarafindan zayif gorulmus kisilere gelistirmek amacli egitim verilmektedir.
Not: Bilgiler Ayna.Org Help founderi tarafından hazırlanmıştır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet