Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Aralık 2008, 13:09   #7
Syntx
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Help Departman Polemiği < 6 > Ayna.ORG / #Help

KundoLf Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sistem güzelde benim yanlıs gördüğüm bir iki olay var Syntax (Sinan) açıklık getirirse sevinirim.
Sınavda basarılı olanlar ilk etapda +h olarak baslar demiş. +o olarakda baslayan çok kişi olmustu diye hatırlıyorum.
+
Değil sınavla +h eklemeyi sınavsız ilk günden sop eklenenler olmustu diye de hatırlıyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

+
Kesinlikle eklenmeyecek bunlar lamer denen kişiler nedense hepsi Helpe eklendi bunun sebebi nedir ? Yani lamerlerin helpde ne işivar ?

Help departmanini ben almadan once +o olarakda eklenen oluyordu ve bilgisine guvenilen kisileri direk sop olarakda aliyorduk ayrica Lamer dedigin kisiler benim departmanimda gorev alan kisilerdir hakaret etmeden sorunuzu soracak iseniz sorun sormayacaksaniz konuya gereksiz tartisma polimikleri yaratacak cevaplar yazmayiniz. ilave olarak gormus oldugun lamerliklerini log halinde burada paylas ben kendim bizzat silecegim ve yine buraya log halinde atacagim.

Konu Syntx tarafından (11 Aralık 2008 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet