Konu: Whois sorunu
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Aralık 2008, 12:11   #1
Pozan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Whois sorunu

Selamlar...

Şöyle 1 sey ist,yorum mumkun mu ?

1 User özelime Geldiğinde...

1. olarak = User ile daha önce konuşmuş isem o logları özelimde görmek istiyorum.
2. olarak = Usere whois çeksin
3. olarak = User ile Ortak bulunduğumuz kanalları göreyim.

Elimde Bu 3'ü için kodlar var ama ben nasıl birleştireceğini bilmiyorum , beceremedim de diyebiliriz...

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
ON 1:OPEN:?: { if ($address($nick,2) != $null) { echo $query($nick) 10>> Nick:4 $nick 10IP:4 $address($nick,2) echo $query($nick) 10>> $nick :4 $comchan($nick,1) $comchan($nick,2) $comchan($nick,3) 10Sizin BuLunduğunuz KanaLLarda.. | /run $mklogfn( $+ $nick $+ ) } msg $nick 1Merhaba $nick msg $nick 1Bugün Tarih4 $date 1ve Saat4 $time msg $nick 1Şu An özelimdeki4 $+($query(0),.) 1Kişisiniz. msg $nick 1Lütfen Bekleyin, Müsait Olduğumda Yanıt Vereceğim... inc %q! } raw 314:*:{ haltdef echo -a 4------------------------1<12Kimlik Bilgisi Sorgulaması Sonu1>14--------------------- echo -a 4» Nick: $2 echo -a 4» FullName: $6- echo -a 4» İp Adresi: $3 $+ 4 $+ @ $+ 1 $+ $4 } raw 317:*:{ haltdef echo -a 4» Bağlandığı Zaman: $asctime($4,dddd dd/mm/yyyy HH:nn:ss) echo -a 4» Boş Olduğu Süre: $duration($3) echo -a 4» Toplam Online Süresi: $duration($calc($ctime - $4)) }

Şimdiden tşk ederim herkeze yardımlarından dolayı...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet