Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Aralık 2008, 09:14   #63
Tutkun
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eschat ve Flaxchat arasındaki fark nedir?

selam arkadaslar Flaxchat ti hic tavsiye etmiyorum bunu dikkate alirsiniz almazsiniz bilmem fakat ben aldigima bin pismanim üyelerim cok sikayetci ayrica her gecen gün üyelerim articana azalmaya basladi bunun tek kaynagida Flaxchat kullanmamdir online desdekten bahsediyorlar fakat Flaxchat atalana kadar aldiktan sonra yasadiginiz sorun yada istekleri bildirmek icin yazin bir allahin kulu Flaxchat den selaminizi bile almiyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
en büyük dezavantaji sana sesleniyor özelligi olmamasi user oyun odasinda oyun oynuyor cok samimi bir arkadasi sohbetde ona selam yazidi diyelim oyun kanalindaki user bunu görmüyor ve Flaxchat sana sesleniyor diye bi uyari göndermiyor böylece üyeler bir birine küsüyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
valla ister inanin ister inanmayin aynen böyle ayrica Flaxchat inceleyenler görmüstür renk secme özelligi var ama kalici degil yazdiginiz her satirda yeniden renk secmeniz gerekiyor
sohbet odasina devamli takilanlar gözlerinin yoruldugundan yazilarin bir birine girdiginden sikayetci
cünki hepsi ayni renkle yaziyor avrica sop vop larda ayni renk
gözüküyor degistiremiyorsun renk özelligi userler bölümünde sadece oplara verilmis
kamera özelligi falan eklenecek diyorlar ama hic sanmiyorum saglikli olsun basit ama gerekli özelliklerden yoksun Flaxchat görüntü olsa ne
Uzun lafin kisasi ALDIM BIN PISMANIM simdi eschat alcam para biriktiriyom
sizin anlicaniz Flaxchat KESINLIKLE TAVSIYE ETMIYORUM

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet