Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Aralık 2008, 15:23   #1
Heavenly
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Dawson ozel kabul ıstegı hata ?

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
alias ozelkabul { set %daws.nick $1 set %daws.address $2 set %daws.msg $3- if ($dialog($1) != $null) { goto son } dialog -m $1 ozelkabul :son } dialog ozelkabul { title "Dawson Özel Konuşma İsteği" size -1 -1 164 61 option dbu edit "", 1, 40 4 120 10, read text "Nick :", 2, 4 7 27 8 text "Adres :", 3, 4 19 28 8 text "Mesaj :", 4, 4 31 28 8 edit "", 5, 40 18 121 10, read edit "", 6, 40 30 121 10, read button "Kabul ET", 7, 13 44 67 12, flat ok button "Red ET", 8, 86 44 66 12, flat cancel } on *:dialog:*:init:*:{ if (Özel Konuşma İsteği == $dialog($dawson).title ) { set %daws.dialog $dawson did -a $dawson 1 %daws.nick did -a $dawson 5 %daws.address did -a $dawson 6 %daws.msg } } on *:dialog:*:sclick:*:{ if (Özel Konuşma İsteği == $dialog($dawson).title ) { if ($did == 7) { .window -w $dawson .msg $dawson 12 Ozel Gorusme Istegini Kabul Ettim $nick Sana Nasil Yardim Edebilirim? .timer 1 3 /msg $dawson A.Selam .. Merhaba $dawson .. Buyrun? .set %daws.gorusme. [ $+ [ $dawson ] ] ok } if ($did == 8) { .msg $dawson 12 Suanda Ya Bilgisayar Basinda Degilim Ya da Cok Yogun ve Mesgulum. Lutfen Daha Sonra Tekrar geliniz. .msg $dawson 0,12 OZEL GORUSME ISTEGINIZ RED EDILDI .ignore -pu30 $dawson .closemsg $dawson } } } on *:open:?:*:{ if ($nick == $me) { goto son } if ($nick == xxx) { goto son } if (%daws.gorusme. [ $+ [ $nick ] ] == $null) { .ozelkabul $nick $address($nick,2) $1- .msg $nick 12 Merhaba $nick ; $date Tarihinide, $time(HH:nn.ss) Zaman Diliminde Ozelime Geldin .msg $nick 12 Toplam Bu Gune Kadar Acilan Ozel Pencere %q! Tane ve Su Anda Acik Olan Ozel Pencere $+($query(0),.) Tanedir. inc %q! .msg $nick 12 $replace($duration($idle),secs,Saniye,mins,Dakika,hrs,Saat,day,Gün,wk,Hafta) Suredir Konusmuyorum if ($server == irc.xxx.com) { .msg $nick 12 lRC/Svs Hakkindaki Sorunlariniz icin /join #Help yaziniz .msg $nick 12 Ban Actirmak Icin 0,1 .banac ip 12 yaziniz. 5(7Ornek : 4 .banac 212.212.212.2125) .msg $nick 12 Serwer Hakkindaki Sorunlariniz icin /join #OperHelp yaziniz } .msg $nick  .msg $nick 12 Suanda Ozel Gorusme Istegini Degerlendiriyorum Lutfen Beklermisin .msg $nick 12 if ($server == irc.xxx.com ) { .msg $nick 0,12 #sohbet 0,2 Kanalini Muhabbet Kanali Olarak Kullanabilirsiniz. .msg $nick 12 } .msg $nick 0,4 Sadece Sohbet Icin Geldiyseniz Uyari : Bayan Degilim .msg $nick 12 .msg $nick 4 Yogun Oldugundam Dolayi cevap veremeye ßilirim Lütfen anLayisla karsilayiniz inc %q! .window -h $nick } :son } on *:CLOSE:?:{ if (%daws.gorusme. [ $+ [ $target ] ] != $null) { unset %daws.gorusme. [ $+ [ $target ] ] } }

S.a Forum sakınLerı eLımde ßoyle bı kod vAR ama calısmıyo kabul ve red et butonları ıslev gormuyo bu sorunu nasıl gıderebılırım yardımlarınızı beklıyorum

wake the fuck up samurai we have a city to burn..

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet