Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Aralık 2008, 01:05   #1
Voltage
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
mIRC Desktop(Masaüstü ßeta)

Arkadaşlar öncelikle sölemeliyim ki Sadece Windows XP'de denedim diğer işletim sistemlerinde çalışırmı bilmem.Zaten Beta sürüm.Addondan verim alabilmeniz için ALİAS'ların kesinlikle mirc'inizde bulunması gerekir aksi taktirde addon hata verecektr ve mirc'inizi yeniden başlatmanız gerekecektir.Aliaslarınızı ona göre ayarlayın.Aliasları mdesktop klasörünün içinde'ki ALİASLAR adlı not defterinde belirttim.Orjinal(ingilizce) mirc'te kullanın bilgisayarı kasmaz.Addonu kurmak için yapmanız gereken tek şey mdesktop klasörünün içindeki mdesktop.mrc 'yi mirc ana klasörüne çıkartıp /load -rs mdesktop.mrc yapmak olacaktır.Beta sürüm olduğu için hatalar verebilir.Ama ben bir kaç bilgisayarda denedim hiç hata vermedi.Aliasları doğru bir şekilde ayarlarsanız muhtemelen hata vermeyecektir.Eğer mirc 'inizde toolbar vb. eklentiler kullanıyorsanız Başlat menüsü alt tarafta kalabilir.Onun için Untitled.htm,tema1.htm ve tema2.htm içerisinde şu kodu aratıp (stm_bm (["menu1f01",900,"","blank.gif",1,"0","859" ) 859 kısmını başlat menüsü kendi mircinizde görünecek şekilde eğer altta kalmışsa azaltarak,yukarda kalmışsa çoğaltarak ayarlayın.

Eğer bir sorun çıkarsa bu başlık altında cevaplamaya çalışırım.Iyi forumlar.

Addonda 3 farklı Tema vardır ekran görüntüleri aşagıda
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Screenshots:

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Download: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Devamı gelecek inşALLAH

Konu Voltage tarafından (31 Aralık 2008 Saat 02:54 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet