Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Ocak 2009, 08:57   #1
Voltage
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
mIRC Desktop,Masaüstü [Güncellendi]

Arkadaşlar öncelikle SeRDaR406 hocama teşekkürü bir borç bilirim.O olmasaydı bu addonu askıya almak zorunda kalacaktım.Yaptığı mIRCDesktop.dll sayesinde aşagıda gördüğünüz gibi status penceresini minimize hale getirdik.Böylelikle satuse gelen verileri addon engellemeyecek
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
.Addondan verim alabilmeniz için ALİAS'ların kesinlikle mirc'inizde bulunması gerekir aksi taktirde addon hata verecektr ve mirc'inizi yeniden başlatmanız gerekecektir.Aliaslarınızı ona göre ayarlayın.Aliasları mdesktop klasörünün içinde'ki ALİASLAR adlı not defterinde belirttim.Mirc'in 6.32 ve üstü version'larda kullanın aksi taktirde mirc hata verebilir.Addonu kurmak için yapmanız gereken tek şey mdesktop klasörünün içindeki mdesktop.mrc 'yi mirc ana klasörüne çıkartıp /load -rs mdesktop.mrc yapmak olacaktır.Aliasları doğru bir şekilde ayarlamazsanız menülere tıkladığınızda mirc hata verecekir.O'nun için aliaslara dikkat edin.Eğer mirc 'inizde toolbar vb. eklentiler kullanıyorsanız Başlat menüsü alt tarafta kalabilir.Onun için Untitled.htm,tema1.htm ve tema2.htm içerisinde şu kodu aratıp (stm_bm (["menu1f01",900,"","blank.gif",1,"0","785" ) 785 kısmını başlat menüsü kendi mircinizde görünecek şekilde eğer altta kalmışsa azaltarak,yukarda kalmışsa çoğaltarak ayarlayın.

Addonda 3 adet tema vardır sadece bi tanesini koydum buraya kalabalık olmasın diye.Popups'lara mircmasaüstü'nü açıp kapatabilmeniz için aliaslar ekledim.Böylelikle istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.İyi Forum'lar
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Download : [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Voltage tarafından (08 Ocak 2009 Saat 09:54 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet