Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Ocak 2009, 21:30   #73
Xeptor
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eschat ve Flaxchat arasındaki fark nedir?

Tutkun Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
yaw bunlar politikacilar gibi sadece vaat veriyor ama hizmet sifir elide flaxchat kullanan arkadaslar cok memnunuz diyolar ama ben degilim simdi bende anormallikler var ... hizmet sifir güncellemede bile demo aplet yolliyorlar sonra 1 ay sonra yeniden süreniz doldu diyor neden diyor peki
parasini yatirdik sürersiz olmasi lazim degilmiydi bu arada seslenme vee tab tusu olayini halletdiler onlar tamamlandi ayrica oyun oyun oynayamiyonuz yalvaricaksin bunlara ya benim su apletimi düzeltin diye 1 ayda düzelir sanirim
mesaj yaz pm at email cek faydasi param ile rezil oldum 50 userden 10 tane kaldi
süresi doldu falan simdi güncellediler bakalim kac gün gidicek
hic bilmiyom ayni sorun gene olursa
verdigim parayi hibe edicem artik
napalim hi hi napalim hep shelciler kafasina göre sel kapatip server tasiyodu kapaniyodu hep simdide apletciler yani ilk kez dolandirilmiyoz ve biz böyle devam edersek daha cok böyle emeklerimiz heder olur
sen gözün gibi bak googlede tirman cam diye caba harca gelen sohbete bile giremesin sebebide flaxchat olsun .... Evet emege Saygi duymayanin emegine saygi duymam kusura bakmayin ... ve flaxchat de görev yapanlar artik aklinizi basiniza alinda apleti satdiniz madem paralari cebe indiregandi ettiniz hic degilse apleti satdiginiz kisiler kullana bilsin yaziktir. karsinizdakileri madur etmeyin . simdi userler admin parayi ödeyememis sitesi kapandi diyolar hii hi buyrun burdan yakin
istanbul köprüsünden atim kendimi da kurtulim bari yaktin beni flaxchat

Kardes bencede sen bos konusuyorsun resmen adamları dolandırıcı yerine koyuyorsun sorunun varsa yaz buraya lisanslı domaini flaxchat sorumluları sana sonuna kadar yardımcı olur egerki sen taksitle flaxchat aldıysan ve taksidini odemediysen o zaman lisans suren dolar kapanır diyer turlu paranın tamamını yatırıp lisansı aldıysan bu dedigin olay olmaz boyle bir yanlıslık olduysada flaxchat sorumluları seni magdur etmezler hatasını duzeltirler. o kadar kullanan site var hiç birisi senin gibi sorunlu degil.şimdi profiline baktım sadece flaxchat konusu için iki mesaj yazmışsın. buda şu demek oluyor sen buraya flaxchati kötülemek için üye olmuşsun.

Konu Xeptor tarafından (11 Ocak 2009 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet