Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Ocak 2009, 02:11   #10
SeYH_SaMiL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <1> Mynet [2009]

Dön dolaş aynı sunucular, Başlıkların değişmediği gibi bu sunuculardada pek bişeyin değişeceğini sanmıyorum.

Sohbet, sohbet odaları - Chat - Muhabbet gibi kelimelerde googlede ilk sayfalara yeni gelmiş user sayısı 2000 gibi rakamlar olmasada 400 300 de olsa bu sunucularında tanınması ve tanıtılması bu gibi konularda önemlidir bence, Yani Mynet 'değişimi ve gelişimi bizlerin ilgisini çektiği gibi gelişen süreçte mirc 'ın katkısından çok daha büyük ölçüde web'den girsede user sayısının hatırı sayılı olduğu örneğin hollandalı türklerin bir sitesi olan ve sunucusu olan irc.bizimdiyar.com örneğin irc girişi şifreli ve belirli kemik user ve yöneticilerine irc.bizimdiyar.com port şifre şeklinde kişiye özel port ve şifre vererek irc girişi sağlıyorlar yaklaşık 6 7 aydır takip ettiğim bir sunucu ve takdire şayan bir web useri bulunuyor, bu ve bunun gibi site ve sunucuları tanımak ve irdelemekde değişik bir soluk katacakdır diye düşünüyorum.

Kusura bakma NucLeaR sizin konu başlığınızı kullandım fakat bu polemik başlıklarının tek düzen gitişatına karşı olan düşüncelerimide belirtmek istedim konu başlığınızı kullandığım için üzgünüm.

Bahsettiğim sunucuyla hiç bir ilgim alakam yoktur bu ve bunun gibi 3 sunucu ilgimi çekti ve sürecini takip ediyorum, bu gibi sunucuları artık irdelesek daha bir iyi olur sanki.

Konuyla alakalı dediğim gibi Maynet 'te hiç bir şey değişmez kemikleşmiş ve insanlar alışmıştır, girdiğinizde özelinize camla alakalı mutlaka 10 kişi girer ve olmadık yazılar yazar bunu engelleyemez hiç bir yönetim bu onların elinde olan birşey değildir bu durum yönetimin değişmesiyle değişmez insanların artık girmeyelim deyip gidecekleri bir durum yok çünki özelde sohbet edecek adam tükenmedikce o sunucu tükenmez kanallarda sohbet zaten zor olduğuna göre.

Yeni yöneticilerin keyfini çıkaracaklarını bildiğim içinde, iyi ve keyifli bir çalışma göstereceklerdir, kolay gelsin Mynet 'e ve Konu başlığını kullandığım NucLeaR'a.

Bunlarda benim düşüncelerim, iyi paylaşımlar.

Konu SeYH_SaMiL tarafından (24 Ocak 2009 Saat 02:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazım hataları..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet