Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Şubat 2009, 19:16   #86
Sorgusuz5
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eschat ve Flaxchat arasındaki fark nedir?

aDanali_arif Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
flaxchat inizi şimdi inceleme fırsatı buldum ama görüntü olarak eksikleriniz estetik görüntüyü yakalımamısınız. duzgun bir temada yapamadığınız sürece flaxchatin tutucağını sanmıyorum. yazilan lagları tutan yukarıya aşağı indirme çubuğunu aşağı yukarı yapıldığın da sinyal verir gibi yanıp sönüyor. userlerin olduğu yerdeki ince siyah çizgide hiç iyi değil nicklerin bulunduğu kutuda biraz geniş #kanal kutuları eşit durmuyor 10 kelimeli bir kanalla girilse kanal kutusu büyük oluyor tek harfli kanalla girilirse kanal kutusu küçük oluyor bunlar sabitlense daha iyi olur. buraya maksat flaxchati küçük düşürmek degil size öneride bulunmak istedim flaxchatin gelişmesini eschatte rakip olmasını isterim. keyifsohbet.com uzerinden eschati inceleyin farkı goruceksiniz. alta iki örnek resim atıyorum üsteki flaxchat altakide eschattir umarım önerimi dikkate alırsınız..

Flaxchat temasının eksikleri ornek 1)

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Örnek 2 eschat temasından görünüm

flaxchatin acilen temayı düzenlemesi gerek

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet