Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2009, 03:30   #4
muTaLam
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: hacker degil (hecker) az argo var :D

Selamın ALeykum. Öncelikle irc.ekelebek.com 'da RooT admin olan " ircscorpion " nickli arkadaşa espirisi için teşekkur edıyorum.
Gelıyorum asıl konumuza " Hecker " yazmışım ben o gün yorgundum Hacker yazıldığını biliyorum tabikide.
Arkadaş bana " Lamer " kelimesini kullanmış Lamer herkezin bildiği gibi Hacker 'ım iddasında bulunan kişilere denilen bir kelime yazıdada gördüğünüz gibi Hacker 'ım diye bir lafım yok iddaam da yok !
Ben biliyorum ki Hacker 'ım diye iddaa etmiş olsam Hacker olan arkadaşlarımızın hakkını yemiş olurum Hacker 'lık basit bir iş değil çok kapsamlı bilgi birikimine sahıp olmak gerek.
Ben o gün sabahtan akşama kadar mynet gibi TÜRKİYE 'nin en büyük sohbet sitesi olan bir siteye saldırılar yaptım.
İrcScorpion nickli arkadaşımız gibi kendi sitemde admın olarak durup altımdakılere z line atmadım sabahtan akşama kadar emek verdim yeni bilgiler edinmeye kendimi geliştirmeye çalıştım o saygı duyması gerekirken böyle bir terbiyesizlikte bulundu.
Yazıdada gördüğünüz gibi ben bu arkadaşa RooT admin olduğu için saygı duydum abi dedim o yaptığımız konuşmayı komikler bölümüne dalga olarak yerleştirmiş.
Ben sitelerine Sc5 ile değil kendi yaptıgım muTaLam S c r i p t ile 5-10 tane clone girdim ircscorpion & muTaLam yazısını 5 6 kez flood olarak kanala attım.
Bu RooT admin olan arkadaş bana z line attı tekrar girdim tekrar z line attı bir kaç kez tekrarladı Atmayın diye bir nickle girdim atmadılar ve gördüğünüz gibi konuşmada abi kelimesini kullanıyorum.
İrcscorpion nickli arkadaşa insanları " DOĞRU " ( yanlış ) bilgilendirdiği için Teşekkür ediyorum.
Biri sizin hakkınızda böyle bir log atarsa elbet savunmanızı yapmak en doğal hakkınızdır.
Şunu söylemek isterim ben Hacker değilim nickim irc.mynet.com 'da DhaTLu_JoJuCKh 'tur. Bu yazıyı okuyanlara şunu tavsiye ederim girin irc.mynet.com adlı sohbet sitesine nickimi 10 15 kişiye sorun size az cok birşeyler anlatıcaklarını umuyorum birşey bulamazsanız ( #RAP ) kanalı benim gelin ben size yaptıklarımı göstereyim. Bir ikincisi olarak ;
Mynet 'e kendi nickimle girdiğimde karşıma gelen yazıyı size gösteriyorum.

[23:47] -irc2.mynet.com- *** Looking up your hostname...
[23:47] -irc2.mynet.com- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
DhaTLu_JoJuCKh Hatalı rumuz: Kullanımı yasaklanmıştır.

Demek ki birşeyler yapmışım ki nickime böyle bir yasaklama koyuyorlar. Mynet sohbete girenler bilir bu yasağı önemli işler yapan kişilere atıyorlar. Örneğin;

- Xerror Hatalı rumuz: Kullanımı yasaklanmıştır.
- Admin Hatalı rumuz: Kullanımı yasaklanmıştır.
- Hacker Hatalı rumuz: Hatali rumuz sectiniz. Lutfen [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] uzerinden tekrar baglanin.
- Host Hatalı rumuz: Hatali rumuz sectiniz. Lutfen [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]uzerinden tekrar baglanin.
- Administrator Hatalı rumuz: Kullanımı yasaklanmıştır.

Geliyorum bir sonraki göstericeğime;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Arkadaşlar resimdede gördüğünüz gibi Mynet Sohbet sitesi iki gün kapatılmıştır. Bu kapatılmanın sebebinide herkez biliyor girdiğim Proxy 'lerimi
engellemek Mynet 'e Giriş - Kod sistemini yaptılar fakat hala engelliyemiyorlar yaptığım saldırıları.

[00:51] -irc4.mynet.com- Sohbete girebilmek icin, yukaridaki kodu ornekteki gibi /GIRIS KOD seklinde girmeniz gerekmektedir.
[00:51] -irc4.mynet.com- ORNEK: /GIRIS 123

Arkadaşlar size göstericeğim son olayda şudur;

Chest Kimlik Bilgisi:
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
* [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Chest Kayıtlı ve şifresi tanıtılmış bir rumuzdur.
Chest Bağlı Olduğu Server: irc2.mynet.com irc.mynet.com
Chest is a Services Administrator
Chest Sunucu yardım görevlisidir.
Chest /WHOIS sonu.

<muTaLam> sımdı actın
<muTaLam> yarın yıne
<muTaLam> yasaklarlar
<Chest> -NickServ- DhaTLu_JoJuCKh nicki tekrar identify edilebilir hale getirildi.
<muTaLam> bu bol olmaz
<Chest> yasaklanmaz

Başka bir bölüm burasıda;

<muTaLam> benım sımdı ıstegım olucak senden
<Chest> şart yok
<muTaLam> şart olacak
<Chest> ben sana nicki neden verdim
<muTaLam> neden ?
<muTaLam> o nıck zaten benımdı Chest
<Chest> çünki ben senden saldırma diye söyledim saolasın beni kırmadın
<muTaLam> evet ben senı kırmadım
<Chest> saldırmadın sözümüde durdun
<muTaLam> ama mıllet kırdı bızı
<Chest> bu yüzden sevdiğim için yaptım
<muTaLam> okeyde onlar zaten benımdı
<muTaLam> Nıck benımdı
<muTaLam> aldılar elımden bende gerı aldım
<Chest> aldılar elinde bende geri verdim
<muTaLam> ben bışıler daha ıstıorum
<Chest> bak şart yok ha bişey rica edecem olurmu dersin uygunsa yaparım ama şart yok

Son olarak şunları söylemek istiyorum beni öyle boş boş saldıran insan sanmayın, saldırılarımın elbet geçerli sebepleri var yoksa böyle şeylerle uraşıcak değilim evet zamanında herkez gibi boş boş saldırılar yaptım zamanla değiştim. x7even mynet eski RooT admini bu adam sağolsun beni engelledi doğru yolu gösterdi bende durdum bana dediki sen saldırma ben sana destek cıkıcam tamam abı dedım sağolsunda cıktı. Karşılığında hiç birşey istemedim. Mynet yönetimi değişti ben düzelmişken saldırıları bırakmışken yönetime giren adalet acizi insanlar nickimi sebepsiz yasakladılar günde 10 15 kez sebepsiz z line attılar ben hakkımı gittim konuşarak aradım dinlemediler. Z line atıp durdular bende gerekli olanları yaptım. Mynet üst düzey yetkilisi Earth nicki ile görüştüm adama dediğim şu; Earth senden sadece şunu istiyorum altındaki Operlerine söyle bana kasıtlı z line atmasınlar kanallarımı kapatmasınlar nickimi yasaklamasınlar bende sohbetimi edip çıkayım adamın cevabı şu oldu ; Sen boş boş saldıran adamsın istediğin kadar saldır. Bizim için sorun yok.Son olarakta İrc 'te hak aranmaz kelimesini kullandı benim duşuncem tamamı ile salakca bir laf ben oraya vakit veriyorum oradakiler benden ve giren userlerden para kazanıyor bu bizim hakkımız oluyor ve bu adam mynet userlerini düşümüyorsa benmi düşünücem ben hakkımı ararım, fazla uzatmaya gerek yok.

Son olarak İrcscorpion nickli arkadaşa teşekkür ediyorum. Şunu demek istiyorum Rekabet Etmem Rekabet YARATIRIM. Ona Buna DeğiL Ben Sadece DALGAMA Bakarım ..!

Önemli olan ne Hacker 'lık ne Adminlik 'tir, önemli olan her zaman ve her yerde İNSANLIKTIR.

Herkeze TEŞEKKÜRLER.

Konu muTaLam tarafından (07 Şubat 2009 Saat 03:39 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat