Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2009, 09:47   #86
MTxLine
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <3> mIRCTurk.com [2009]

Benim söylediklerim veya verdiğim log'ların amacı hiç bir şekilde ne karalamadır, nede şahsı hakarettir. Burdaki amacım (bazıları az çok anladı) MT'nin şuanda içinde bulunduğu çöküntü gidişatları ve yönetimde saçmalıktan başka birşey olmayan kararlar ve gelişmeler. Sen bir sunucu sahibi olabilirsin, KIRAL'DA olabilirsin ancak kimsenin ne anasını küfür edebilirsin nede 1 senelik emeğini hiçe sayıp aşalayamazsın. Ben buna karşıyım. Ben gece uyumazdım Cep telefonuna proje kaydedirdim gece 3'lerde (Comnet Bot'u) sabah hemen çalışmalara başlardık, 8 tane kanalımız vardı nerdeyse bir köy gibi departman o kadar kişi için o kadar sıkıntıları çekiyorduk ama bu gibi sebeplerden dolayı 1 senelik emeğin heba olması kim ne derse desin KABULLENİLEMEZ bir konudur. Benim ilk önce çalıştığım sop'la ilişkide olduğumu söylediler, sonra yine aynı sop için sevgilime k***r dedin diye kılıf uydurdular. Yahu ne gerek varki bu kılıflara, gel söleki xLine seni silmeyi karara aldık veya Wizard, sileceğiz seni bizde hiç birşey sölemeden çekip gidelim. Ama kanala çekip tehtid ve küfürler savurarak yapılması çok yanlış ve yakışmayacak birşey. Sevgilini veya sözlünü bu sunucuyada alabilirsin, kanalda birbirinizede aşkım canım cicim dersiniz. Host verip Kralice.mircturk.com'da yapabilirsiniz. Bunlara kimsenin bişey söylediği yok. Ama yine aynı bu kişi, kendi yalakaların havası ilebir takım işlere kalkıp bir departmanı yok etmeye çalışıyorsa, egolarını tatmin etmek için yalanlar ve laf cambazlıkları yapıyorsa. Benim görevlilerimi önce özelden YALAN yanlış iftiralarla itaamlarda bulup sonra Gline atması ve sonuç olarak yine bu kişinin bir çok kişinin emeğine veya hakkına geçmesine diyilecek elbet 2 çift laf vardır. En çok güldüğüm lafı ise (Benim sevgilimin yerinizde işiniz yok, Aptallar) cümlesi idi. Sonra ben xLine ve wizard'ı sildirdim diye öteye beriye laflar sölemesi. Kimseye hesap sormaya niyetim yok. Bunada hakkım yok ama birşeyde hakkımın olduğunu çok iyi biliyorum. Oda kalsın Ahirette. Bir Rizeli olarak, rizeli olan birine bu hakaretleri bu durumları yakıştıramadım ya neyse...

mIRCTurk benim için bir tutku idi, herşeyden önce gelen, her zaman bir an olsun çalışma hırsımın düşmediği ve isteyerek çalıştığım bir sunucu idi. Bu istek ve hırsım bir çok yaptığım çalışmayla pekişiyordu ama yazık oldu, boşa gitti.

Bir kuyuya girmişiz, kuyu büyük ama ipi kısa ve kalitesizmiş.

Bu son mesajım idi. Burda bir çok görevlim az çok destekleri oldu. Wizard ve xLine bıraktı diye bir çok kişi bizim yüzünden görevlerini bıraktı. Sevinir misin, üzülür müsün.. Ancak emekleriniz var, çalışmalarınız var. Sizler olmasanız bizlerde olmazdık, bizden sebep bu emeklerinizi bu şekilde bırakmanız beni üzdü. Buna biz sebep olduysak bıraktığıma tek pişman duyduğum şey, departmanın topluca istifa etmesidir. Herkesin bir iddali vardı, biri MT'de sop olacaktı, biri desk, biri Cinseldesk
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ama olmadı, gerçekleşmedi.

Son cümlelerim ise, bana gelen teklifler için teşekkür ederim. Ancak bu yorgun MT maratonundan sonra bir süre dinlenmek, soluklanmak istiyorum. Tüm görevlilerime burdan verdikleri değer ve emekleri için teşekkür ediyorum. İyi Forumlar.

Saygılarımla...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet