Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Şubat 2009, 16:53   #91
Teoman
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <3> mIRCTurk.com [2009]

Yönetimlerde Hep Değişmeler Yaşanmış Ve Yaşanmaya Devam Edecektir.Herkesin Haklı Tarafları Vardır.mesajlarin %70inine Yakınını Okudum.Çamur Atmaktan Başka Birşey Değil.Altuğ Şunu Yapti Sindy Bunu Yaptı.Şunu dedik bunu dedik o kadar emek verdik falan filan.Boş Konuşmaların Önüne Geçilememiş Onun Yanında Moderatorlerin Super Moderatorlerin de kavga içine (Hatta adminin) girdiği görülmüş daha sonra bir sürü gereksiz uyari atilmiş.Yok efendim siz bunu niye sölüyorsunuz niye böyle davranıyorsunuz vs.

İrc Sunucuları şirketleşmediği sürece bir sunucunun yönetiminden bahsetmek artık bana saçma geliyor.Eş dost arkadaş sevgili manita ıvır zıvır insanları servera getirmek bana göre yanlış bir seçimdir.çünkü Getirdiklerinin hepsi torpil yapmakta işten anlamayan insanlar yöneticilik ruhu taşıyamayanlar maalesef yönetimde söz sahibi oluyor.İRc bitti irc bilmem ne oldu falan filan sözlerine sonradan başlıyoruz.

İrc'in gelişmesine katkıda bulunacaksak ilk önce şirketleşmemiz gerekiyor Aksi takdirde hep böyle saçma sapan konuların içinde bulacağız kendimizi.Gerekirse Parali yönetici tutacaksın, ama şimdiki zihniyet gibi parali değil.Şimdiki zihniyet 300 kagidi ver aylık yönetici ol mantigidir.Böyle bir zihniyetin olması bile Utanc vericidir.Parali Yöneticinin eş dost ahbabın serveri getirdiği konum Türkiyede maalesef hep sınırlı kalmıştır.Ve bu Yüzden Türkiyede IRC Kalitesi "0" dir.

Mircturk e Leader Zamaninda bir iki kere girmisligim oldu.İcerigini bilmem Ben Mynetciyim Fakat Bu Yapilan Yorumlarda Kullanicilarin Ayibi Oldugu Kadar En Alt ve En Üst Yöneticilerininde Payi Oldugu Bir Gercektir

Mircturk Yönetimine bundan sonra başarılar diler, aynı hatalara düşmemesi için de eş dost ahbab kanka arkadaş manita cevresinden yönetici seçmemesini Sahibine Şiddetle Tavsiye ederim
Kolay Gelsin

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet