Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Şubat 2009, 19:57   #27
ReiS
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <4> Zurna.NET [2009]

Esra Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ben yıllardır zurna.net kullanıcısıyım önceki yönetmlerde amerikadan server satın aldık dediler bot sokturlar ne hikmetse serverda bir tane bile ingilizce konusan yoktu böyle durum olsa en azından "#help' e girip yardım istemezler miydi? o dönemde user sayısı 5000-7000 arasında degisiyordu. yeni yönetimle bu sayı 2000-3000 arasında değişmeye basladı, bunun sebebi de tüm botların cikarilmasidir ve siz ne derseniz deyin ister bot
yuvasi ister bot mahallesi zurna.net numberone dir bizler biliyoruz bunu.

Sevgili esra; Ben sunucuyu aldığımda 6000-7000 arası userli bir sunucuydu. IRCd den anlayan herkes şimdi yazacaklarımı iyi anlarlar. Domaini aldım ve makinalarıda sıfırdan aldım. Sunucu 2 gun kapalı kaldı. Telnetlere ırc leri kurdum ve sunucuyu startladım, baktımki 2 gun önce 6000-7000 arası olan user artık 4500-6000 arası değişiyor. Asla 7000 useri görmedi benim dönemimde. 2 yıl kadar sonrada sunucuyu bilindiği uzere sattım. Sattıkdan 3 ay sonra ve bu girişim sunucuya son girişimdi. Bir baktımki sunucu 7500 lerde. Bir inceleme yaptım ve sunucuya bir bot linki ekledikerini ve bu linkden yaklaşık 3500 user (bot) soktuklarını gördum. O gun soldy ve ersanı bire bir uyardım. Dedimki siz ne yapmaya çalışıyorsunuz? Bu çok ayıp bir durum. O linkleri kadlırın vs şeklinde uyardım. Senin o amerikadan sunucu aldık muhabebtin de o muhabbettir. Yani o bot linki eklenen dönem benim dönemim değil şu anki mevcut yonetim dönemidir. Kaldıki benim dönemimde bot linki ekleseydik sunucuya benim csop um bot link eklenmiş sunucuyu alırmıydı sizce? Şu anki root admin benim sunucuyu verdiğim kişidir ve benimlede 8 ay kadar csopluk yapmıştır. User kaybettiklerinde kaybettikleri usere bot deyip başarısızlıklarına botları bahane etmesin kimse. Tşkr ederim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet