Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Şubat 2009, 20:19   #29
Mohikan
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <4> Zurna.NET [2009]

VEGAEP Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
şimdi anlamadığım nokta ircd ye rağbet sizin zamanında fazlaydı son 2 yıldır milletin zaten irc e olan ilgisi %70 lere düştü size bir soru sormak isterim bu sizin zamanınızda sunucu yönetiminde olduğunuz zaman 6000 leri gördüğünüz bir sunucu olduğunu söylüyorsunuz şimdiki yönetimin user düşüşünde başarısızlığımıdır yoksa ircd ye olan ilginin azalmasımıdır
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
anlattığınız olay bir çelişkimi yoksa gerçekmi çünkü bu düşüş her sunucuda var bakın 2006 şubat ayını karşılaştırın 2009 şubat ayını karşılaştırın verileri bir irc üstadı olarak size sormak isterim sizce hangi yönetim başarızlığımı yoksa ircd ye olan ilginin azalmasımı teşekkürler

Tamam'da Zurna.Net bugün var olan bi sunucu degil, IRC'ye olan ilgisizlik'de bunda bir etken olabilir, hatta öylede diyebiliriz. Ancak öyle bi anlatiliyor'ki, sanki Zurna.Net hergün daha iyiye gidiyormus gibi, iyiye giden birsey yok, ben onu söylemek istedim, sonuc olarak buraya takilan insanlar'in hepsi bilincli kullanicilar, neyin ne oldugunu bilen kisilerdir. Kimseyi kandirmaya gerek yok, Zurna.Net'de ben kendi adima bi ilerleme göremiyorum, aksine hersey geriye dogru gidiyor. Herkez'in düsüncesi farkli olabilir. Birde birsey sormak istiyorum, birisi ile 10. yil roportaj'i yapilmis.. Roportaj'in adi 10. yil roportaji, ama nedense roportaj'i yapan adam 2 senelik bile degil, daha fazla konusmak istemiyorum, iyi calismalar herkeze.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet