Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Şubat 2009, 15:31   #54
armoking_yesil
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <4> Zurna.NET [2009]

Sene 2002. Bir Gün Bi Abimin Giyim Mağazasına Gitmiştim. Baktım Bilgisayar ile Uğraşıyor. Biraz İzledim. Ne Yapıyor Diye. Zurna Script Indirmiş Oyun mu Oynuyordu Radyo Kanalındamı Konuşuyordu Tam Aklımda Değil ama Baktım Sürekli Gülüyor Birilerine Bir Şeyler Yazıyor ya Abi Hayırdır ne Bu Program Felan Sordum. Bu Program mIRC'Dir Dunyanın Heryerınden HerKes Gırer Iste Key Yapar Gırgır Şamata. Hım.. dedim. Bende yazdı Babamın Yanındaydım Dükkanda Canım Sıkıldıkça Yanına Giderdim. Yavaş Yavaş Bende Heveslendim. Akşamları İnternet Cafe'ye gider indirir Bağlanırdım. O Zamanlar Harikaydı Zurna Net Ortam Vardı Gırgır Şamata Vardı Eğlence Vardı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kanal Ortasında Sohbet Vardı Ozelde Kız Tavlama Pek Yoktu. Herkes Konusmak Icın BIR Bırını Yıyıyordu. Hatta Bazen Oyle Sınırlenıyordum kı Geç Yazdığım İçin Yazılarımı Yazdığım Kısı Goremıyordu Bıle
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bıraz Daha mIRC Hakkında Gelısınce Baska Bır Sunucuya Geçtim. Ondan Sonra 1 kac yerde net admın oldum. 4 5 yer derken Ilk Serverımı Kurdum
70 80 Kullanıcı Kıtlesı Yakaladıgım zaman sattım ve bır ara verdım. Cunku O Zamanlar IRC Cok Hızlıydı Insan artık Bıkıyordu.Sonra Tekrar Geldım Yenı Bır Sunucu Actım Halen devam etmekteyım. Ve Guzelde Gıdıyor Hersey. Yanı Demek Istedıgım Kısacası Zurna.Net Eskidendi. Şimdi Oyle Bır Şey Yok. Bu Kadar Buyuk, IRC'Nın Ilk Sunucusu, Tarıhınde Sureklı Buyuk Sunucuların Global Kanal Olarak Kullandıgı #Zurna Kanalları Dıle Kolay Değil. Ne Çığırlar aştığı burdan Bellı Oluyor Zaten. Şuan Her Buyuk Sunucuda #Zurna Adında Kanal Vardır Bunun Nedenı Zurna Akıllarda Kalıcılık Bırakmıstır.

Ama Şimdi Giriyorsun , Kanal +M, Kayıtlı Kullanıcılara Ozel Kayıtsızlar Konusamıyor. ee Kayıtlı Kısılerde Zaten Eskıler Sohbet ede ede bıkmışlar. Yada Ozel Kanal Acmıslar Orda Gır Gır Edıyor.

User Durumuna Gelince Kendılerıne Ait 100 Tane Kullanıcı Yok. tmm 1000 user var ama Cogusu Bot ve Kelebek gıbı IRC'Nın ılklerı ve Bunun yanında Acılan her Sunucunun Script'inde Zurna.Net Lınkı Olması Bu Kadar user Topluyor. Butonlar.

Zurna.Net Dilerim Eskisinden Daha Iyı Olur ama Suankı Durumu

Alakasızlık + Bot Coplugu Yuvası.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet