Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Şubat 2009, 03:40   #9
rX
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: opları ops kanalına yönlendirme

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
if $4 == +oq { if $3 == #Helpers { ;sw $sockname privmsg $3 :Şu anda Kanalda Help - Founder olarak konumlandirildiniz. $5 Iyi Görevler. (nX!) sw $sockname os raw swhois $5 :is a Help - Founder [2
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sw $sockname chghost $5 Help.Founder.mIRCDostum.Com sw $sockname chgident $5 Helper sw $sockname chgname $5 24mIRCDostum 4Help 2- 4Founder sw $sockname chanserv access #Yönetim add $5 30 sw $sockname os raw svsjoin $5 #Yönetim sw $sockname privmsg #Helpers : $5 Help - Founder Olarak sisteme girisiniz onaylandi. sw $sockname privmsg #Host : $5 Help - Founder Olarak sisteme giriş yaptı.

Bu Koddan Yola Cıkarak Yapabilirsin Misal ;

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
if $4 == +oq { if $3 == #Sohbet { ;sw $sockname privmsg $3 :Şu anda Kanalda Sohbet - Founder olarak konumlandirildiniz. $5 Iyi Görevler. (nX!) sw $sockname os raw swhois $5 :is a Sohbet - Founder [2
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sw $sockname chghost $5 Sohbet.Founder.mIRCDostum.Com sw $sockname chgident $5 Global sw $sockname chgname $5 24mIRCDostum 4Global 2- 4Founder sw $sockname os raw svsjoin $5 #Ops } } }

Bu Sekilde Yaparsın Ama Host Botuna Ihtıyacın Var. Yani Ops kanalında Sunucu-Host Botun Kullandıqın Nomercy Versionunda Mevcutsa bu Sekilde Yapabilrsin Verdiqim Kodda Verdiqi Ozellikleri;

Chgname, Chghost, chgname, Swhois ve svsjoin Uyquluyor.

Konu rX tarafından (12 Şubat 2009 Saat 03:46 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet