Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Şubat 2009, 13:49   #1
Redsea
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Sanal Aşk'mı

Insanları anlamıyorum, sevgi aşk ne basit şeymiş en mükemmel bildiğim bile değilmiş, hatta insan bile değilmiş! Seviyorum demez, diyemez çünkü sevmiyorki ama senin seviyorum demenede takılmadan gecmez (Dakka başı seviyorum diyorsun, seven insanın söylemesimi gerekir?) der ama kendisi diyemez aşk sevgi onun için yalandır. Hele netteyse komple yalandır. Adım ali 30 yaşındayım hukukcuyum dedinmiyi karşındakine inanır, inanmak zorundadır çünkü elinden birşey gelmez bağlıdır eli kolu. Kalkıpta öküz altında buzağı arayamaz insan onun anlattığı kadarını bilirsin fazlası asla olmaz. Kimileride vardır birilerine ilgi gösterir ona değer verdiğini hissettirir ama aslında işin aslı hiçte öyle değildir seni takmaz bile Bilgisayarın başından kalkınca sen bitmişsindir onun için yoksundur unutmuştur seni , niye? reel'de bir sevgilisi var yada birkaç yada 5-10 nerde akşam orda sabah haya yoktur pc'nin başında bıraktığını düşünmez bile hergün hata yapar kilometrelerce uzakta pc başında onu bekleyeni umrunda bile değildir kendi eğlencesi vardır 7/24 nasıl olsa ama o "salak "salak" bekleyen kişi ufak bit hata yapar, hatta hatada diyemeyiz ufak bi yanlışdır ama memleket meselesi haline getirilir bu karşı taraf tarafından niye ? Insanların kendi hatalarını örtpas etme yada sindirmeleri için kendi Hataları DEV karşıdakinin hatası o DEV'de KULAK olsa bile devasa gösterilir problem ve bir Elveda ile biter herşey, sevdiğin, özlediğin, yandığın, bittiğinde yanına kâr kalır.

Anti Cyber Love !

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet