Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Ağustos 2005, 03:20   #7
Son Mohikan
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

Önceliqle bu kodları detaylı anlayacaq kapasitede değilim... Fakat özellikle Nelix in kodlarında şöyle bir sorun var gibi... Eklenen nickin şifreli olup olmadığını kontrol etmiyor... Şifresiz bir nicke aop ekleyemez zaten fakat bunu kontrol eden bir kodda yoq ortada... Dolayısı ile bir hatada kod çalışmayacaq fakat gene de çalışmış gibi göstereceq... Çok detaysız bir kodlama olmuş bence... Ayrıca zaten chanserv in nicki aop listesine ekleyip eklemediğini de kontrol etmediği için Lütfen Bekleyiniz gibi bir mesaja da gereq yoq... Çünkü iki mesajda arka arkaya hemen geleceqtir... Diğer türlü kontrol etse eğer serverda lag varsa cs den gelecek yanıtı bekleyecek ve ondan sonra eklendi veya şundan dolayı eklenemedi diyecektir... Ayrıca master nickin kayıtlı olup olmadığını kontrol etmediği için biri o nicke geçip nick services e düşmeden birçoq nicki listeye ekleyebilir... Ve o nicklerle kanalda op olup istediği gibi at oynatabilir... Bu arada diyebilirsiniz qi yapabiliyorsan sen yap...
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
O kadar kabiliyetim olsa bu kadar burada yazacağıma kodlama ile uğraşırdım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Gerçi yazmasına yazarımda bayağı bi inceleyip tüm detayları hesap edip test etmem gereq qi o kadar vaqtim yoq... Saygılar...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat