Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Şubat 2009, 23:37   #2
SeYH_SaMiL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Trivia ve English Oyun botu sorunu.

Bir çok arkadaş denedi ama bir türlü bot soruları göremedi başlat komutunu ilk olarak kabul etmedi yani komutu tanımadı, daha sora 3rd4l bu sorunu tcl de düzenledi ve denedik ama yine olmadı tclde hata verdi, benim sorum şöyle olacak, biz soru bankasını değiştiriyoruz ,tcl yi değiştiriyoruz confu değiştiriyoruz deniyoruz hatta eggdrop versiyonu 1.6.19 du kaldırdık 1.6.18 kurduk denedik yine bot başlamadı, !başlat komutunda başlatıldı dedi fakat soruları görmüyor.

aynı şekilde benim makinamdan açılan diğer sunucularda da bu bot başlamıyor.
acaba bu tcl den kaynaklanan yani botun tcl de verdiği hatanın nedeni whm de eggdrop kurulumu için kurduğum tcl nin versiyonundan kaynaklanıyor olabilirmi.

Yani bunun nedeni botun kendi tcl sinden kaynaklanıyordur değilmi, sonuçta eggdrop1.6.19 son sürümünü hostlara kurabiliyorum sorunsuz şekilde ve kaos , kelime,radyo,sxanx,security,kaos gibi bu botları sorunsuz şekilde çalıştırıyorum fakat açtığım sunucularda 5 arkadaşta denedi kendi kullandıkları dosyalarla birlikte hostu verdim denediler ama yok bir türlü başlamadı soruları göremedi.

Lütfen yardımcı olurmusunuz, sizce neden kaynaklanıyor olabilir. nasıl çöze bilirim sorunu.

!baslat Komutuyla aldığım hata;
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
[19:11] Tcl error [tgstart]: can't read "tgmaxhintcurrent": no such variable [19:11] <SeYH_SaMiL> !basla

Konu SeYH_SaMiL tarafından (20 Şubat 2009 Saat 00:00 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat