Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Şubat 2009, 17:20   #16
Med Cezir
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Admin girişi

Smith Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Difuzyon Kardeş diyorumki Şimdi Admin Webden Gitdi Operini Açtı Atıyorum Sohbetik.Com Görevlisi Ahmet #turkiye Kanalına Giriş Yaptı Gibi ßir Mesaj Vericek Ve webden geLen Operin identi Şu Şekilde değiŞiyor.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ßu şekilde değişiyor bot bu identin değişmesine rağmen webten gelen admini karşılıycak.
mircden geleni @irc.sohbetik.com'a göre ayarladım botda onu karşılıyor ama webten gelen admini karşılamıyor ne yaparsam nasıl yaparsam yapıyım.

Belirttigin servera girdim, Server Cr burada belirtmiş oldugun

şeklinde görünmesi web girişlerinden deil operini acan kişinin /umode +X komutunu uygulamamasından (+X modu +x modunu kırar. Yani saklanmış ip'ler değil gerçek ip'ler gösterilir. )

Şimdi Nasıl yaparsak hem @=sdasj.sohbetik.com hemde @irc.sohbetik.com şeklindeki girişlerde Karşılama mesajı yollatabiliriz sorusunun cevabı.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:join:#: { if $nick !== $me { if (
iswm $fulladdress) { /msg $chan Bilmemne Server Görevlisi $nick Giriş Yaptı. }

Bunu Kanala Sajoin yapan oper veya admin in snoticesine göre ayarlamamızda münkün o durumdada her türlü kanal girişlerinde mesaj yollatabiliriz. Ama sen sorununu yeterince acık ve net belirtmediginden ve sana yardım edenler kadar caba göstermediginden bu konu bu kadar uzadı..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat