Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Şubat 2009, 16:35   #13
Difuzyon
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Atilsin rumuz

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:#: { if $1 == atılsın && $2 ison # { if $me == $2 { notice $nick Bana oy kullanamazsın | return } | if GeceyiSanaYazdım == $2 { notice $nick Bu nicke oy kullanamazsın | return } | hinc -mu600 at $gettok($address($nick,2),2,64) 1 | if $hget(at,$gettok($address($nick,2),2,64)) >= 2 { notice $nick Tekrar oy kullanmak için, 10 dakika beklemelisiniz. | halt } | else { hinc -m at2 $2 1 | notice $nick Tarafınızdan atılsın oyu verilen: $2 kullanıcısının şuanki, atılsın oy sayısı: $hget(at2,$2) - Kanaldan atılması için kanal oy sayısı: $calc(5-$hget(at2,$2)) | describe # $2 nick'inin atılması için kalan oy miktarı: $calc(5-$hget(at2,$2)) | if $hget(at2,$2) == 5 { ban -k # $2 2 Oylama kararı ile kanal'dan uzaklaştırıldınız. | hdel at2 $2 } } } } on *:nick: { if $hget(at2,$nick) { var %i 1 | while %i <= $comchan($newnick,0) { if $me isop $comchan($newnick,%i) { mode $comchan($newnick,%i) +b $newnick | kick $comchan($newnick,%i) $newnick hakkinizda oylama yapildigi icin nick degistiremezsiniz } | inc %i } } }

Bu şekilde kullanabilirsin, GeceyiSanaYazdım yerine nickini yazarsın.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat