Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Şubat 2009, 02:39   #99
flaxchat
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eschat ve Flaxchat arasındaki fark nedir?

DeniroO Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ben eschati 2006 da aldım ve bir kac gun once evrensofta mail attım v3.9 gonderdiler sizden alanlar ne yapıyor? 1 sene sonra yeni bir ozellik cıkarsa ucretin yarısını taleb ediyorsunuz flaxchatte 50 kez yenileniyor 1 sene sonra demekki her guncellemeye 75 tl bayılcagız ne anladık bu işten benden bu kadar alıcak arkdaşlarda benim bu soylediklerimi dikkate alsınlar. buradaki linkede bakın [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sürümler yazısının altında yazanları kendi gözünüzle görün

Yanlışınız şurda :

eschat 2.7 sürümünden sonra 3.0 sürümünü ücretsizmi verdi size ? Hayır onlarada sizin tabirinizle bayıldınız. 4.0 sürümü çıkacak deniyor onuda ücretsiz mi alacaksınız sanıyorsunuz ?

Ayrıca her güncelleme için 75TL ödeyeceğiniz nerede yazıyor ?

1.4 den 1.8 e geçen kullanıcılardan bir kereye mahsus alınıyor o ücret.

Herkesin bilmesini isteriz flaxchat için her zaman fiyat 2. planda kalmaktadır. Bunu appletin fiyatından ve ayrıca flaxchat kullanan her site sahibine sorarak öğrenebilirsiniz. Şu an 1.8 sürümüne sahip tüm kullanıcılar bütün güncellemeleri ücretsiz almaktadırlar. Kurulumuna kadar ücretsiz yaptığımızı bilmeden nasıl böyle şeyler yazabilirsiniz gerçekten şaşırtıcı....

Ayrıca O güncelleme mesajlarını zaten kullanıcılar görsün diye kendimiz yazıyoruz gizli olan birşey yok
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Konu flaxchat tarafından (27 Şubat 2009 Saat 03:01 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet