Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01 Mart 2009, 22:58   #13
Territory_
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <7> Soyle.NET [2009]

Shadow Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bir ara Soyle.NET yonetimi ile ilgili, konusmazlar cevap vermezler cok kasintilardir falan denilmisti bana. Ama aralarina girdikten sonra basta Hasan olmak üzere Onur, miracle, Sessiz ve 4 senelik arkadasim (kardesim) nick'imi kullanmasi icin emanet ettigim ;p Shadow, uzun zamandir tanisiyormusuz gibi davranmislardi. Burdan tesekkürlerimi ileteyim firsat varken (:

Orjinal Shadow'a beni kardeşi olarak nitelendirdiği için teşekkür ederek başlayayım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bende 2 yıla yaklaşık süredir soyle.netteyim. 4-5 senedir takılıyorum irc sunucularında. İkinci takıldığım yer ve gerçekten hakedene hak edilenin verildiği bir sunucu. Bu bağlamda haketme mevzusunu açmışken forumda birkaç kez bazı arkadaşlar hak yeniyor gibi söylemlerde bulunmuşlardı. O zaman üye olup cevap vermemiştim. Ben soyle.netten helper olarak başladım , sırasıyla oper oldum ve sonra olarakta services oldum. "Hak yeniyor " denmesi beni fazlasıyla sıkmıştı bunuda burdan belirtmek istedim: ) İnşallah zamanla dahada güzel yerlere gelicez ve " irc öldü " denilen bir ortamda her yönümüzle bu tezi çürütecez.

Konu Shadow tarafından (01 Mart 2009 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: Alinti kod'u eklendi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet