Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Mart 2009, 17:08   #113
muhabbet34
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eschat ve Flaxchat arasındaki fark nedir?

Eschatten Vazgeçmem Flaxchatin Ucuz Olmasından Memun Degilim Neden Çok Ucuza Satıyorlar...

Halıyle Artık Cocukların Bile Sohbet Sitesi Oldu Bu Sohbetin,İrcd nin Cıltı cıktı..Eskiden Seviyeli Seviyeli Sohbet Ederdik Şimdi herkez bir yere cagırıyor...

Eskiden Gözünü Sevdigim Arama.Com Ve Muhabbet.neten Başka Sohbet Sitesi bilmezdim kii Yeniler Arama.com bilmezler Cok eski arkadaşlar bilirler Arama.comu hey gidi gunler hey o zaman ne keyif alırdım sohbetten sımdı bakıorsun herkezde bir sohbet sitesi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

ne diyeyım ciltı cıktı bu arada flaxchati kotulemek erbabında yazmıyorum...sadece 150 ytl si olanın sohbet sitesi oluor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
aylık 10 ytl ircd de satanda var ne piyasa kaldı ne kalite ben burda ucuz satarak hem sohbet ortamını hemde piyasayı düşürenlerini kınıyorum..

Yarın Obürgünde Flaxchat gibi birisi cıkar 50 ytl java aplet der satar...

Ayrıca Flaxchat Sorumlusu Arkadasım kelımelerımı yanlış anlamayın Olurmu

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet