Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2009, 06:24   #3
SeYH_SaMiL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: ScanX V.2 Sorunu lütfen yardım :S

Bir soruda ben sorsam özellikle flood banlarda problem yaşıyorum son dönemde,sorun olan banı kaldıramamak. Banı açıyoruz tekrar banlıyor bu ban açma süresini nasıl kısalta biliriz Bu kodda süre kısmı hangisidir,

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
################### # MISCELLANEOUS # ################### # ## 15 ## Join flood. # # Use .chanset #channel ap:cjoin <joins>:<seconds> (in DCC, 0:0 to disable) # NOTE: This triggers on clone join flood, not mass join. # Set default rate here: lappend ap:udefs {ap:cjoin 4:2} # Join flood punishment method. set joinflood(pmeth) 10 # Join flood ban type. set joinflood(btype) 2 # Join flood ban time in minutes. (0 for no ban time) set joinflood(btime) 30 # Join flood: Lock channel when triggered ? (1: yes , 0: no) set joinflood(lockchan) 0 # Join flood: If lock channel is enable, what modes ? set joinflood(lockmode) "mR-k clone.join.flood" # Join flood: lock time in seconds. set joinflood(locktime) 45 # Join flood kick msg. set joinflood(kmsg) "Join flood. ( 2 saniye içerisinde 4 giriş ) $kckcount(form)" # Join flood warn msg. set joinflood(wmsg) "Warning: you've triggered join flood protection, further offence will cause harsher actions." ## Edit the following only if you choose a punish method above 5 (oper commands): # Join flood kline mask type. set joinflood(ktype) 2 # Join flood kline/kill reason. set joinflood(klmsg) "Join-Part flooder." # Join flood kline time (seconds or minutes depends on your ircd). set joinflood(ktime) 6400 # ## 16 ## Part msg flood. #

örneğin jooin part flood larda ban açmaya çalışıyoruz açamıyoruz ScanX tekrar banlıyor, bu banı açabilme süresini nasıl kısaltabiliriz. bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim, bir çok kelimede arama yaptım fakar forumda bulamadım.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet