Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Mart 2009, 01:13   #27
incubus
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 8 > Kelebek.ORG [2009]

Çok teşekkürler beston (idocum) yorumun, önerilerin ve iyi dileklerin için.

Forum işinin özüne giricek olursak şöyle söyleyebilirim, biz bu forumu açarken sadece Kelebek üzerine yoğunlaşmadık, forum içeriğini ben herkesin birşeyler bulabilmesi açısından daha geniş kapsamlı tuttum ve tutmayada devam ediyorum, yani forumu açmamızda ki amaç sadece kelebek sunucusundakilere yada mIRC , IRC işlerine dönük bir forum düşüncesi değil, bu sebepden böyle bir domainde karar kıldık. İbrahim abi işlerinin yoğunluğundan dolayı forum sitesinin ana sayfasını foruma yönelik değiştiremedi en kısa zamanda bu durumu düzelteceğiz zaten, diğer sitelerde neden forum linklerinin olmamasının nedeni de yine yoğunluğundan kaynaklanıyor. Ve yine KELEBEK FinaL sürümünün gecikmesinde ki en büyük neden de budur, buda hepimizin aklında olan bir durum zaten, bunada en kısa sürede gereken yoğunluğu göstereceğiz. Zaten diğer bahsettiğin gelişmeler, geliştirilmeler de bu sebeplerden dolayı aksıyor. Topic olayına gelince bir süre sunucu hakkında bilgilendirmenin ardından topiclerde değişime gidilir bu mühim değil ki hangi sunucuda sosyal içerikli topiclere rastlıyabiliyoruz ki, zaten zamanla hepsine el atıp belirli bir düzene sokacağız, ağır ama temkinli, geç ama düzenli bir şekilde düşündüklerimizi devreye sokuyoruz.

Tekrardan teşekkürler herkese
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet