Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Mart 2009, 20:27   #4
Difuzyon
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: BadNick (Karaliste) Hakkında, fikir alış verişi.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:input:#Yönetim:{ if $1 == !badekle && !$ulist($2,8,1) { auser 8 $2 | $iif(!$window(@Badliste),window -nz @Badliste) | aline -h 7 @Badliste Ekleyen yetkili: $me * Eklenen Nick => $2 } if $2 == !badsil && $ulist($2,8,1) { ruser 8 $2 | $iif(!$window(@Badliste),window -nz @Badliste) | aline -h 5 @Badliste Silen yetkili: $me * Silinen Nick => $2 } } on *:text:*:#Yönetim:{ if $1 == !badekle && !$ulist($2,8,1) { .auser 8 $2 | $iif(!$window(@Badliste),window -nz @Badliste) | aline -h 7 @Badliste Ekleyen yetkili: $nick Eklenen Nick => $2 } if $2 == !badsil && $ulist($2,8,1) { .ruser 8 $2 | $iif(!$window(@Badliste),window -nz @Badliste) | aline -h 5 @Badliste Silen yetkili: $nick Silinen Nick => $2 } } on *:join:*:{ if $nick == $me { .enable #whochan | who $chan } elseif $level($nick) == 8 { mode $chan +b $nick | kick $chan $nick Kara listedesin.. } } #whochan off raw 352:*:haltdef | if $level($6) == 8 { mode $2 +b $6 | kick $2 $6 Kara listedesin.. } raw 315:*:haltdef | .disable #whochan #whochan end

Yetkilileri #Yönetim kanalında işlem yaptırmak üzere toplarsan ve eklemek için kanala !badekle nick , silmek için !badsil nick yazma işlemini uygulatırsan ; bu kodun mevcut olduğu kişilerde işlemi otomatik olarak yapar.Kanallara giriş yaptığında tarama yapar ,varsa atar.Ban+kick komutlarını kendine göre değiştirebilirsin...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet