Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Mart 2009, 00:14   #1
XLarGe
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
FlaxChat Almayı düşünenlere (UYARI)

Selam arkadaşlar, öncelikle bu yazıyı yazma sebebim, araştırma yapan insanlara belki bir nebze yardım olur düşüncesidir , ne bi yazılımım var flaxchat e rakip olduğum nede başka birşey
Ben flaxchat almadan önce forumdaki bazı uyarıları okudum, ve malesefki ciddiye almadan flaxchat alma hatasında bulundum. Aradan baya uzun bir zaman geçmesine rağmen dün gibi hatırladığım bu sözleri tekrar bulup altına uyarı ve yapılan hata ikilemiyle sizlerle paylaşmak istedim . ARKADAŞLAR Lütfen bu uyarıları göz ardı etmeyin , Flaxchatin msn adresini ekleyin , hergün msnde olan kişiler ödemeyi yapıp dosyaları gönderdikleri anda ortadan kaybolurlar. hiç bir şekilde DESTEK bulamazsınız, bozuk olan dosyalarınızı bile değiştirmezler ve "nitekim çoğu dosya bozuktur da". Bir Daha Msnde Online olduklarını göremezsiniz , herşey parayı ödeyene kadardır. ben Adalet önünde hesaplaşmaya hazırım Flaxchat kesinlikle doğru olmayan kendi yorumlarıyla poh pohlanan bir yazılımdır. Burda Flaxchat kullanıyorum güzel süper diyen ya kendileridir , yada bundan menfaat sağlayanlardır. Paranıza yazık gidin eschat alın , madem giriyorsunuz böyle bir işe "Dolandırılmayın"..
Umarım düşünen insanlar'a yardımı olur....

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet