Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mart 2009, 05:55   #1
aborjini
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Ozel Reklam - Kufurde Sorun..

Merhabalar , Script'ime eklemis oldugum Ozel Kufur ve Reklam korumada ( notice - action - text ) Servera girdigim an Korumalar aktif oldugu an Serverce ChanServ , Global ve Cesitli Serv servislerini Ignore ediyor.. Bunu Muaf yani Disable yapmayi bir turlu beceremedim..
Ornek Text Reklam ;
on 1:text:*[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] $nick 14Ozelime Reklam Yaptiginiz Icin, Bundan Sonraki Mesajlarin Bana Ulasmayacaktir $nick .. 3(6Ignore3) | /ignore -pu300 $nick $+ !*@*

Ornek Notice Reklam ;
on 1:notice:*[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] $nick 14Ozelime Reklam Yaptiginiz Icin, Bundan Sonraki Mesajlarin Bana Ulasmayacaktir $nick .. 3(6Ignore3) | /ignore -pu300 $nick $+ !*@*

Ornek Text Kufur ;
on 1:text:*sokar?m*:?:/msg $nick 14Ozelime Kufur Ettigin Icin, Bundan Sonraki Mesajlarin Bana Ulasmayacaktir $nick .. 3(6Ignore3) | /ignore -pu300 $nick $+ !*@*

Ornek Notice Kufur ;
on 1:text:*sokar?m*:?:/msg $nick 14Ozelime Kufur Ettigin Icin, Bundan Sonraki Mesajlarin Bana Ulasmayacaktir $nick .. 3(6Ignore3) | /ignore -pu300 $nick $+ !*@*
.................................................. .................................................. ..

Forumda Aradim bulamadim yardimlariniz icin simdiden Tesekkurler , Iyi Forumlar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet