Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Nisan 2009, 11:44   #9
kup{a}pazl
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Merak Ettim de ?

Serdar düşüncen gerçekten Güzel Ve dediğin gib iPDF yi Txt formatına değil ßaşka formata Cevirmesi Varmıs. ßunuda ßiraz Önce Öğrendim. Yani ßu Script ile değil İRcd yapılan tüm Programlar tcL'ler v.s için geçerli olmalı ßence. Yani Emeği Emek Sarfeden Göğüslemeli ßu ßenim düşüncem Eger ßir Çalışma Yapılacak ise ßuna katkıda ßulunmak Elimden Geleni Yapmak İsterim. Düşünce Ve CalışmalarınızdanDolayı SizLeri Gerçekten KutLuyorum. ßen Her İnsanın Yapması gereken Şeyi Yapıyorum. Keşke Dediğiniz Gibi Herkez duyarlı olsa ama malum ülkemiz İnsanı emeğin Nasıl ßişey oldugunu pek ßilmez. Ayrıca ßu tür Engellemerin İRC'e kalite Getireceğini de Savunuyorum. Ortlık Cakal İle dolu olacagına Saygın İnsanların yaptıkları calısmayLa dolu olur. Ayrıca sunu da ßelirtmek isterim ki fırsatı gelmişken. ßu Yeteneğe Sahip Sayılı arkadasımız Var Aslında ßir Araya Gelip Su AR-GE bölümünde ßu Tür olaylara El Atıp İRCD 'yi toparlayabileceklerine de inanıyorum. ßenim Anladıgım Şu ki; codeler İle Yapılamayacak hiç bişey yoktur. ßir ßirine köprü yapabilir gizleyebilir değişik programları özellikleri bir birine zıt olabilecek programları dahii aynı catı altında toplayabiliriz. İRC'ye ve Scripting'e Hayat Verecek ßir Gelişme olacak ise ßunu Coder'lerin ßaşaracağına İnanıyorum. umarım ßu İnancım Gerçekleşecek emek Hakettiği Mevkiye Ulaşacaktır.. Çalışmalarınızda ßaşarılar Dilerim. En yakın zamanda ßuna ßir Care ßulunacagı kanısındayım. HayırLısı olsun Diyeniliyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet