Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Nisan 2009, 15:30   #1
Hercules
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Eski Dostlarımı Arıyorum :)

Merhabalar;
konuyu nereye açacağımı bulamadım o yüzden en uygun yer olan Serbest Kürsü 'yü seçtim.

2007 Kasım ayında askere gittim ve 2009 Şubat ayında geri geldim. Haliyle aradan geçen zaman sürecinde birçok eş/dost ile bağlarım koptu. Tekrar kendilerine ulaşmak istiyorum, eğer aşağıda yazan isimleri tanıyan var ise pm ile bana msn adreslerini gönderebilir mi ? Veya eğer buralarda iseler kendileri pm atsınlar lütfen.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Umarım bu arkadaşlarda beni unutmamışlardır. :p

Şimdiden teşekkürler.

* AzagTooTh
* aSii_GeNc
* mAFIa
* KHaZa^DuM
* HITMAN
* el33t
* AnsweR
* Utku
* Kurtuba
* LeadeR
* AlwaysGooD (mircturk irc 'de yakalayamadım bir türlü.)
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

* BoSs
* UOnur
* Alience
* goXXip
* GNeRaL
* TnT
* Jin
* viruS
* Raistlin

- Daha hatırlamaya çalışıpta aklıma gelmeyen bir çok isim var ancak dediğim gibi hatırlayamadım. Eğer beni tanıyan ve ismini buraya yazmayı unuttuğum eski dostlarım var ise kusura bakmasınlar ve lütfen PM atsınlar.

****Ben kimim?****

- 1999 ~ 2005 irc.rekor.net (ActioN) | Helper, HelpMaster, HelpManager. (Hala giriyorum.)
- 2005 ~ 2006 irc.tebessum.net (Aristo) | Root Administrator
- 2006 ~ 2007 irc.gonul.net (Feridun) | Help Founder
- 2007 ~ 2009 Genelkurmay Başkanlığı (Feridun YENEN) | Garaj Çavuşu

Böyle naçizhane bir geçmişim var işte... Tanıyan eşim dostum varsa lütfen bana ulaşsınlar, askerden yeni geldim ve onlara ihtiyacım var.

Konu Hercules tarafından (10 Nisan 2009 Saat 15:37 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet