Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Nisan 2009, 23:21   #5
seal
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Anope Yükleme Hatası

Gemlik teşekkürler yardımın için. 1.7.17 de var , onu kurdum. Onda make oluyor make install de oluyor kuruldu diyor en sonunda. Ama cd services 'e girip de ./services yaptığım zaman hata veriyor bu da. Sanırım bunu çözmek daha kolay olur inşallah. Şöyle kopyalayım son kısmı :

Alıntı:

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
[~]# cd services

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
[~/services]# ./services
Can't open services.conf: No such file or directory (services.conf dosyasını oluşturup yeniden denedim)

[~/services]# ./services
services.conf: IRCDModule missing
*** Support resources: Read through the services.conf self-contained
*** documentation. Read the documentation files found in the 'docs'
*** folder. Visit our portal located at [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]. Join
*** our support channel on /server irc.anope.org channel #anope.

[~/services]# ps x
PID TTY STAT TIME COMMAND
10215 ? R+ 0:00 ps x
25443 ? Sl 0:00 ./sc_serv
27860 ? S 0:00 sshd: site@pts/1
27868 ? S 0:00 -jailshell
28899 ? S 0:00 sshd: site@pts/0
29002 ? S+ 0:00 -jailshell

[~/services]#

Çalıştırmış gibi duruyor ama servisler gelmedi. IRC Missing - Jailshell felan yazıyor. Ps x yaptığımda da göremedim. Acaba ne yapmam lazım anlayamadım

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet