Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Nisan 2009, 07:51   #11
KatiLPence
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: anope1.8.0 'de admin operler kanaldan atiliyor.

ysfm Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
bu bir anope hatası degildir anope ve diger surumler kullanıcılar icin yapılır adminler icin degil admin(yonetici) zaten mevcut duruma care uretme yetkısıne sahiptir. eger kanallara admın istedigi gibi girip cıkacaksa kendısıne access ekleyebılır işi bittiginde silebilir bu manadan baktıgınızda bu sorunun bilgisiz operatorlerden kaynaklandıgını anlayabılırsınız anope gittikce hata veren bir version degil gittikce ozellesen ve kullanıcı dostu olan bir sistemdir bu kadar basit seylerden oturu vrsion suclayacak olursak kımsenın unreal kullanmaması lazım.....

Iyi forumlar ve cmake kurulumuda oyle zor birsey degildir 3 komut ile kurulan bişr derleyici ama ekleyeyım 1.9'da da superadmin statusu devam ediyor

Bu konuda kesinlikle yusufa katılıyorum.Ama şöyle bir sorun var kilitli kanal veya özel kanal olayını geçiyorum o işin bu şekil olmasına inanıyorum.Ama global kanallarda bir admin veya bir operin ban yemesi kadar saçma olan birşeyde yok.Servisler tarafından veya kullanıcı tarafından bir yetkili global kanalda yetkisi yok diye ban yiyorsa bu servisin lideri olmanın anlamı yok.
Bu konu üzerinde hala duruyorum.Düşünün admin spamfilterden etkilenmiyorsa +b kipindende etkilenmemesi gerekir.

Bunun üzerinde çar bulunursa sevinirim 1,20 üstünde başlıyor sanırım sorun.Ben 1.21 kullanıyorum...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet