Konu: banlist
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Kasım 2005, 01:55   #3
Flyman
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

buda olabilir ama ben bir dosyada toplanmasini tercih ederim yaptim gerci tek dosya ama unban lari sildiremedim -ds $+ $banmask nicin silmiyor anliyamadim orayi soyle degistirmistim
on *:unban:#:{
write -ds $+ $banmask $+($chan,banlar,.,txt)
}
ama unbanlar olunca silmiyor anliyamadim

tek dosyada topyalinca tabiki kick sebeblerinide buraya aldirmam gerek onu nasil yapabilirim
write $+($chan,banlar,.,txt) Zaman: $time(hh:nn) - Banlayan nick: $nick - Ban maskesi: $banmask
olarak degistirdim ban maskesinden sonrada sebebini yazsin istiyorum mumkunmudur

ozetle soyle desek txt dosyasi soyle kayit altina alsa banlari ve ban (kick)sebebbini
banmask -banlayan opnick -saat- sebeb
tek bi satirda hepsini kayit altina alip unban yapildigindada unban yapilan banmaski ve o satiri silmesi txt dosyasindan
ugras ugras basim dondu banlari listeliyorum ama kick ayri islem oldugundan kick sebebini ayni satira yazdiramadim vede write -ds $+ $banmask $scriptdirbilmemne.txt
satir silyeyide uygulatamadim komut dogru duruyor ama yapmiyor suna bi el atan olursa sevincem
vardi bu kod burda ama bulamiyorum data kaybimi oldu forumda bilmiyorum el33t yazmisti ama kayip ettik

Konu Flyman tarafından (03 Kasım 2005 Saat 07:07 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet