Konu: IF-Services
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Nisan 2009, 18:18   #131
Sky-Dancer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Services

toXic Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
1 Ay önce Kurmustum Hiç Bir Sorun yok Yani kodlarda, Tekniksel Sebeplerden Dolayı Böyle Bir hata veriyor IF-Services'te Kayde Değer Bir Sorun Yok
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Dedicated'ın 32bit 64bit olması önemli. 32bit de pek sorun çıkmıyor ama sorun tahmin ettiğim yerlerden birinde ise, tamamen 64 bit olmasıyla ilgili bir problem. Çünkü bir ara bir arkadaşımın isteği üzerine, bu arkadaşımın arkadaşının ssh'ına giriş yaptım, IF-Services kullanıyordu, orda önceden problem çıkartabileceğini düşündüğüm bir edit problem çıkartmıştı..

Sorun veren arkadaşlarda ssh girişlerinde uname -a komutunu kullanıp çıkan bilgileri buraya yazarsa en azından sorunun kaynağının ne OLABİLECEĞİ konusunda bir fikir verebilirim
veya bu hata veren arkadaşlardan birisi boş olduğum bir anda bana ssh giriş bilgilerini verirse, test yapabilirim..

iyi çalışmalar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet