Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Nisan 2009, 20:16   #91
SeRDaR406
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: LamatalOcshe Script(ScreenShot)

aSi_GeNçx Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Serdar Güzel oLuyor irc dünyasına renk katıcak mirc'i unutturabilicek bi tasarım deneme sürümünü bekLiyoruz kolay gelsin

Deneme sürümü değilde,Ekran görüntüsünde görmüşündür belki.Solda bir "Eğlence-Interaktif" içeriklerinin bulunduğu bir panel var.O paneli bitirdikten sonra sizlerin denemesine sunacağım.Tabiki o hali tamamlanmamış hali olacaktır.Amacım sizlerinde gelinen noktadaki eksikleri görmeniz ve ne tür hatalar ile karşılaşacağınızı öğrenmek.Benim denemelerimde XP'de sorunsuz çalışmakta.Fakat Vista'da anlam veremediğim bir sorun var.Sorunun ilk açılışta neden olduğu gerekli dosyaların dll'den çıkartılırken olduğunu tespit ettim.Bunuda aşacağız inşallah.Script'in editlenmesinin biraz zor olduğunu düşünüyorum.En fazla dll içerisindeki addonları,icon'ları alabilirler.Onlarıda alsalar birşey değişmez.Addonları aldıklarını varsayarsak onu alan şahsiyet sadece bu script için uyarlanmış addon'u değiştirebilecek kadarda bir kabiliyeti yoktur umarım.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet