Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Nisan 2009, 02:15   #129
humAn
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eschat ve Flaxchat arasındaki fark nedir?

Pardon ama OKEY ve SOS arasındaki fark'ı kavrayamadınız mı?
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Benzetmeyi sadece örnek olarak gösterdim, şu yazdıklarınızı kendiniz okurmusunuz? Küstahsınız, Eleştiriye gelemiyorsunuz.. O kadar kaplamış ki gözünüzü para hırsı. Ben buraya şimdi SOS'un grafikleri iğrenç, ona ha para vermişim ha vermemişim yazsam gidip ona uğraşacaksınız
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Ama şöyle bi bakarsanız.. Arkadaş sadece esChat ve FlaxChat arasındaki farkı sormuş sizinse tek yaptığınız "kendinizi büyütmek." Onceki postlarınızdada gördüm;

"esChat'in yapmadığı şeyleri söylerseniz BİZ YAPALIM." yapalım ki daha çok satalım

Salak değil kimse

Bu arada; Eğer applet yapacak bilgim olsaydı, emin ol sırf sadece seni burda küçük düşürmek adına daha iyisini yapar ücretsiz dağıtırdım

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet