Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Nisan 2009, 15:50   #131
ironic
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eschat ve Flaxchat arasındaki fark nedir?

humAn Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sonradan yorum yapmak kadar güzeli yok, öncelikle şunu belirtmeliyim ki;
Baştan sonra bütün postları okudum ve sitede işte ücretli/ücretsiz güncelleme sonucunda yazılar değiştirilmiş. ömür boyu ücretsiz olmuş.. Ve her seferinde flaxchat'in vurguladığı tek şey "kullanıcılarımız memnun." bende sevmiştim flaxchat'i ki halada bence güzel. Ama şunu anladım ki; FlaxChat'in amacı daha iyi bir hizmet değil. Fazla satıp oyun gibi küçük şeyler ekleyip, 299$ın daha fazlasını yavaş yavaş koparmak
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu bir karalama değildir, fikir belirtiyorum ki bencede öyle..

Ha cebime para koysunlar esChat'mi FlaxChat'mi desinler, esChat derim. Şöyle düşünün;
Bi yerde "Nike" var, diğer tarafta "Pazarda satılan Nike" var.. Paranız oldugunuzda neyi alırdınız?
Pazarda satılan Nike'ın Nike bölümünde satılabilmesi için, aynı şeylerden geçmesi lazım.. Ve gerekirse hizmetlerinin tam karşılığını almaları lazım.. Ama bence bunlar sadece oyun

Hacım marka fanlığmı yapıyorsun yoksa 299$ verdinde sonradan 150 ytl ye aynı işi yapan appleti görünce kanına mı dokundu?

Hayır anlamadığım taraf adamlar oturmuş uğraşmış applet yazmış sen diyorsun ki para hırsı. Ticaretten anlamadığın belli oluyor. Adamlar tabiki para için yazmışlar bu appleti. Çok satmak istemeleri doğal. Zaten kimseye zorla satmıyorlar.Önce bilgi sahibi ol sonra fikir yürüt.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet