Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Nisan 2009, 20:25   #136
ironic
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Eschat ve Flaxchat arasındaki fark nedir?

humAn Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
1) Ben ne FlaxChat ve esChat aldım. Nede bir acım var.
2) Kendinizi OKEYle kıyaslıyorsunuz, kim olsa aynı cevabı verirdi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

3) Anlatmak istediğimi yanlış anlayıp "küstahlığa" iten sizlersiniz. Tabirim biraz kaba olabilir ama anlatmak istediğim istenilen noktaya gitmiştir.
4) Tabii ki para kazanılacak, bunu bende yapiyorum.. Ama şöyle bi sorun var. esChat'i KÖTÜLEYİP, Kendilerini YÜCELTİYORLAR.. Ticaret böyle OLMAZ!
5) Ticaret hakkında baya iyi bilgiye sahibim, burası siyasi meydan değil.. Rakibini kötülemezsin, o kadar konuşmazsın sadece yaparsın.
6) O kadar BÜYÜKSÜNÜZ ki, eksiklerinizi yeni öğreniyorsunuz, eksiklerinizi yüzünüze vurunca düzeltiyorsunuz.
7) Hala postlarınızda yüceltiyorsunz kendinizi, tamam hızlı tamam güzel, buna bişey demiyorum. Ama şu saatten sonra ne esChat'e para veririm ne FlaxChat'e, şimdi diyeceksiniz ki "Sen almasan ne kaybederiz?" bak bu foruma günlük giriş 7.000 1-2 yılda ne kadar dibe batabilirsiniz acaba bu rezilliklerinizi okuduklarında?

Ticaret hakkında fikir sahibiyim, siz "agugu" derken, ben editlediğim şeyleri satıyordum.

Ancak editlersin zaten. Sıfırdan yazabilecek kapasiten olsa burada bu şekilde konuşmazdın arkadaşım ki olmadığından dolayı "daha çok para daha çok para" naraları atıyorsun.

Ayrıca ticaretle ilgili bilgin olmadığı çok açık. Eğer karşında senden çok önce piyasaya atılmış ve çok ürün satmış bir rakibin varsa ilk kural, kısa vadede onun verdiği hizmetleri verebilmen, uzun vadede de orjinalliği yakalayabilmendir. Flaxchat esChati yakaladı. Artık ilerisini düşünmeliler ki adamlar kameralı sesli sohbet diyor. Senin savunduğun şey esChat'in marka değeri. Bunu ne flaxchat yetkilileri tartışıyor ne de biz. Söylediğimiz şey flaxchatin fiyatını da işin içine koyacak olursak esChatten iyi olduğu. Kalite kıyaslamasına girme çünkü kimin ne şekilde kod yazdığını bilmiyorsun. Tek kıstasın ram tüketme oranı ki onda da flaxchatin daha iyi olduğunu görebilirsin.

esChati de kötüleyen postunu görmedim ben flaxchatin. Adam olmasını istediğiniz özelliği söyleyin ekleyelim diyor.

Unutmadan söyleyeyim: ne flaxchat kullanırım ne de esChat. Her ikisini de test ettim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet