Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Kasım 2005, 16:26   #2
AnsweR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

raw 319:*:{ if @ !isin $3- { echo -a $2 $3- kanallarinda. | halt } | var %knl = $numtok($3-,32) | if %knl = 1 { echo -a $iif(@ isin %knl,echo -a $2 $3 kanalinda op.,echo -a $2 $3 kanalinda.) | halt } | var %res | while %knl { var %k = $gettok($3-,%knl,32) | if @ isin %k { $iif(%res,%res = $addtok(%res,$remove(%k,@),32),%res = $remove(%k,@)) } | dec %knl } | if $numtok(%res,32) = 1 { echo -a $2 nicki %res kanalinda op. | halt } | if $numtok(%res,32) = 2 { echo -a $2 nicki $replace(%res,$chr(32),$+($chr(32),ve,$chr(32)) kanallarinda op. | halt } | if $numtok(%res,32) > 2 { echo -a $2 nicki $replace(%res,$gettok(%res,$numtok(%res,32),32),$+ ($chr(32),ve,$chr(32),$gettok(%res,$numtok(%res,32 ),32))) kanallarinda op. | var %dgr = $res($remove($3-,@),%res)) | $iif(%dgr,echo -a $2 nickinin bulundugu diger kanallar: %dgr,echo -a $2 nickinin bulundugu baska kanal yok.) } | halt } }
alias res { var %1 = $1 | var %2 = $2 | var %' = $numtok(%2,32) | while %' { var %s = $gettok(%2,%',32) | var %ss = $findtok(%1,%s,1,32) | %1 = $deltok(%1,%ss,32) | dec %' } | return %1 }

bu kodu en son 3 sene önce kullanmıştım.. unutmamışım..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

yazmak 2 dakika mı almadı..
aslında cevaplamıyacaktım ama maksat işin görülsün..
yoksa bu gibi kodlarla uğraşmıyorum..
al afiyet olsun..

Konu AnsweR tarafından (14 Kasım 2005 Saat 16:35 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet