Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 Mayıs 2009, 23:59   #10
muratt_aziz
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: mırc nasıl yapılır acaba bilen varmı?

setup yaparken hata yapıyorsundur bu bir baskasına yollarken icinde bişey kalmaması söz konusu olmaz mirc ana klasörünü dahil etmemiş olabilirsin genelde c surucusu program filesi icersinde olur mircler sade c surucusundede olabılır

örnek vereyim bitane : C:\Program Files\MuraTT

ustte yazan benım mırcın yerını gosterıyor ana klasörünü

klasore erişmek icin önce masa üstünde bilgisayarımı tıklıyorum daha sonra c:\ yanı c sürücüsünü tıklıyorum acılan pencerede program filesini yazanı tıklayıp acıyorum orda mircimin adını arıyorum benim mircim MuraTT adı onu bulunca mircimin ana klasörünü bulmuş oluyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
bilirdirsin belki genede anlatayaım dedim masa üzerinde genelde mircin kısa yolu bulunur esas dosyalar c surucunde veya program filesinde olur normalde

siz d surucusunu kullanıyorsanız yada baska isim kullanmışsanız bilemem kolay gelsin şimdiden
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

uzun bir yolculuga heves koymuşun

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet