Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Mayıs 2009, 00:01   #7
kup{a}pazl
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Heaven Script

Rohit için Söylediğim düşünceLer Senin için de Geçerli Arkadasım. Güzel Bişeyler Yapıyoruz Gerçekten belki ince ayrıntısıyla düşünülürse mucize bişey Burada böyle paylaşımlar yorumlar Almak eleştirileri kabul etmek
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Başka Zaman userin teki bile yorum yapsa belki zline yi Yerdi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
görüntü ve kişilerin İhtiyacı olacak özellikler eklemelisiniz. Nedir ßunLar hem Fikir hem düşünce olarak Söyleyeyim;

1-) Avatar
2-) Smiley Sistemi
3-) Kelime Tamamlama ( Userin kendi Zevine Göre ekleme Yapabileceği Bir ŞabLon)
4-) Onu sohbetteki kötü kelime Ve spamcılardan koruyacak kullanımı kolay fakat Güvenli özellikler
5-) Sohbet sırasında useri monıtore Yapıştırmayacak Yazı tipi Ve boyutu Secimi
6-) ve mircLerin Tanıtımı Ve kurulumunda onun içinde " ya bu Sohbet siteleri anlatıldıgı gibi Aldatıcı değil Sanırım " dedirtecek Tanıtımlar..

Bunlar Gerçekten bu aLeme bu Ortama Fayda Sağlayacak özellikler olarak düşünüyorum.. ah diyorum Benim de bilgim olsa merakımla isteğimle azmimle Dünyayı mirce yıgardım herhalde. Güzel calısma Yapıyorsunuz Başarılar Dilerim Tüm CoderLere..

Konu kup{a}pazl tarafından (19 Mayıs 2009 Saat 20:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: harf Hatası...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet