Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Mayıs 2009, 00:58   #7
Lucifer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: NoMercy acil bakarmısınız

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
if $2 == NICK { if $right($3,-1) == NoMercy { sw $sockname MODE NoMercy +BH-h sw $sockname MODE NoMercy +s sw $sockname MODE NoMercy -s sw $sockname MODE NoMercy +s sw $sockname ns identify  sw $sockname os su su-şifresi sw $sockname os raw swhois NoMercy :0,24[0Xxx4]0 's web page4 [0
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
sw $sockname sethost netxx.xxx .timer 1 5 sw $sockname SAJOIN NoMercy #guard,#Opers,#radyo,#oyun,#yarisma,#globalops,#dJ .timer 1 5 sw $sockname sethost netxxx.net .timermercyxlist -o 0 500 nomercylist .timermercyxwho -o 0 120 sw $sockname WHO +a .timer 1 5 nomercyonjoin .timer 1 5 joinglobals .timer 0 5 sw $sockname LIST ;.timerglobalatim 0 150 _djbilgi .timerkontrol 0 900 botkontrol ;sw $sockname os raw2 swhois NoMercy :4,1 The NoMercy - } } if $botfnick($1) == NoMercy { sw $sockname os raw KILL NoMercy Auto Reconnect .timer 1 3 sw $sockname NICK NoMercy

Merhabalar;

Nomercy.mrc dosyasının içinde Nomercy'nin operini girmesi için düzenlenmiş bu satırları göreceksiniz. Kırmızı olarak gösterdiğim satır yoksa ekleyiniz. sonrasında Nomercy her 5 saniyede bir otomatik list çekip kanala girecektir. Olmaz ise; başlık altında belirtirseniz yardımcı oluru(z)m. İyi forumlar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet