Konu: Yardım Botu
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mayıs 2009, 04:00   #15
DenperaS
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yardım Botu

şimdi ben bir şey yaptım kendimce arkadaşlar lakin çoğusunu göndermiyor yazdıklarımın

PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:?: { 
  if $
== cam msg Denperas !ban #islams $nick | set -e %şikayetnick $nick } 

if $== *** msg Denperas !ban #islams $nick | set -e %şikayetnick $nick } 

if $== istersen msg Denperas !ban #islams $nick | set -e %şikayetnick $nick } 

if $== camda msg Denperas !ban #islams $nick | set -e %şikayetnick $nick } 

if $== kapalımısın msg Denperas !ban #islams $nick | set -e %şikayetnick $nick } 

if $== kapalimisin msg Denperas !ban #islams $nick | set -e %şikayetnick $nick } 

if $== tesettürlümüsün msg Denperas !ban #islams $nick | set -e %şikayetnick $nick } 

if $== tesetturlumusun msg Denperas !ban #islams $nick | set -e %şikayetnick $nick }
}

şimdi bu kod üzerinde baya bi oynayıp bu hale getirdim yukardaki bu kodu ben botuma ekledim botumun nicki neclaa

PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:?:{
  if ( 
$nick == neclaa || $nick || $nick ) {
    if !
ban == $ban $$kick $$}
  }

ve kendi mircimede yukardaki kodu ekledim ...

lakin botun özeline oradaki tesettürlümüsün vs. yazılanlar yazıldığında bot özelime !ban #islams $nick yazıyor bazılarını atıyor bazılarını atmıyor. ama orada olan kelimelerin bazıları yazdıldığındada bot özelime göndermiyor.

yani burada yapmaya çalıştığım şey şu bir nick islams kanalında botun özeline oradaki kelimelerden birisini yazdığında bot özelime !ban #islams $nick mesajını göndersin ve bu mesaj geldiğinde o kişi kanaldan atılsın
tesettürlümüsün vs. mesajları sanırım mesaj içerisinde yazıldığında algılamıyor bi türlü yapamadım ama kod çalışıyor bazılarını algılayıp bot özelğime gönderiyor ve oto olarak atılıyor o kişi yardım edebilirmisiniz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet