Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Haziran 2009, 17:41   #1
SiberSahne
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

Öncelikle merhaba İF.PAPATYA Bana göre kelebek, klavye, yüzük'ten sonra en çok tutulan scriptlerden birisi.Ve papatyayıda çok seviyorum. Bilgiğiniz gibi PapatyaOnline.Net 3 aya yakın kapalı.Ve SiberSahne.Com olarak PapatyaScript.SiberSahne.Com web sayfamız google.com.tr'de papatya ile ilgili her kelimede 1.ci sayfadadır.

armoking_yesil olarak 2 haftalık bir çalışma sonucu PAPATYA Script

v2 v3 v4 v5 v6 tüm versiyonlarına ulaşabildim.Şuan itibari ile v6 sizlere sunuyorum.İleriki zamanlarda v5 , v4 ,v3 v2 sürümlerinide sunacağım.

Sürümleri bulmak çok uğraş aldı ama sürdü. Bu arada v3 ve v6 sürümleri için NeTY 'e tşkler
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

PAPATYA SCRİPT TÜM SÜRÜMLERİNİ PAPATYASCRİPT.SİBERSAHNE.COM ADRESİNDEN İNDİRİNİZ.

PAPATYA v6 kullacılarının rahat sohbet edebilmesi için son teknoloji ile hazırlanmış kusursuz bir mirc scripttir. Türkiye’de hem ev hemde internet cafelerde senelerdir binlerce kişi PAPATYAyı tercih etmektedir.

PAPATYA
Biz yıllardır, sizin için ürettik ve hala üretiyoruz.
1- Script Özellikleri
+ Özele kabul sistemi
+ Titreşim özelliği
+ Geliştirişmiş SBC v3.0
+ Servicesbot Cycle Sistem
+ Online Help Paneli
+ Otomatik İşlemler (Renkli
+ Topic/OP/Voice/Join/Teşekkür/Mesaj)
+ Profesyonel Korumalar
+ IRCop Menüsü (Oto giriş/Ek özellikler)
+ Kolay bağlantı sistemi
+ Hobi/Yaşam (Burç/İddaa)
+ Gelişmiş Kontrol Paneli
+ Görsel Temalar (6 tane!)
+ MP3 Player/Radyo

2 - Papatya v6 mIRC Script Yapımcısı
İsim: Ramazan TAŞKIRAN

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Konu Toprak tarafından (12 Aralık 2015 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link güncellendi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet