Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Haziran 2009, 22:43   #1
KartaL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Haftanın Help Departman Polemiği < 14 > mIRCTR.NET / #Help

Help departmanları polemiğimize, mIRCTR.NET Help departmanı ile devam ediyoruz.

mIRCTR.NET Help Departmanını Tanıyalım

HelpFounder:
Rita

HelpSoplar/Eğitim/Sınav/Sorumluları:
Revenge,haRBi,Story

HelperAOPLAR:
Lee,Sys,Emin,LoGaN,CeNNeT,Sonic,Murat,The,HeavenLy ,BiroL,Louise,ThyKe,Survivor,Alex,Hedwig,LyCris,Ci LeKeS,SahMeraN,YuNuS,SeRJHaaN_BRaD

BİLGİLENDİRME;
#Sınav kanalında belirlenen tarihlerde yapılan duyurular neticesinde Helper Seçme Sınavı ( HSS ) yapılır.
#Helpers kanalında Helperlar bilgilerini paylaşır, sorunları birlikte yardımlaşarak çözümlerler. Hem eğitim hem bilgi tazeleme adına soru cevap yapılır.
Bireysel sınavlar; Nick kayıt süresi en az 3 gün olma koşulu ile gerçekleştirilir.
#Eğitim kanalında hergün belirli saatler'de eğitimlerimiz ve soru/cevap'larımız yapılmaktadır.
Yetersiz görülen helperler/helperadayları/kullanıcılar için özel/kişisel eğitimler/eğitimler helpsoplar tarafından verilmektedir.
Kadromuzda en önemli şey ; disiplin ve saygıdır, Kural dışı hareketler asla ''affedilmez.''
HelpSystem botumuz 24 saat sunucudadır, idle,voice,setname ve bir çok işlemi gerçekleştirmektedir help departman kanallarını otomatik loglamaktadır ve helpüstyönetim kanalına bilgi vermektedir.

mIRCTR.NET Help Yönetim Sistemi ;
Help'e yardım almak için, gelen kullanıcılar asla bekletilmez hemen yardım verilir.
Help'deki kullanıcı sorduğu sorunun ; cevabını aldığı zaman anlamaz/veya/tam bilmiyorsa özelde helperlerimiz tarafından gerekli açıklama yapılır.
Helpsop'lar helperler içerisinden seçilmektedir. ilgi/alaka/özveri/disiplin'lerine göre. bunlara göre helpfounder/helpsoplar başarılı buldukları helperleri takip ederler ve zamanı gelince helper helpsop seviyesine yükseltilir.
Help kanalında bekleme yapmak kesinlikle ''yasaktır.'' sorununu çözdüğümüz kullanıcılarımıza help kanalında güzel bir dil ile part yapmasını söyleriz.
HelpSystem Botu Revenge/haRBi Tarafından yapılmıştır ve, geliştirilmektedir.
Help kanalında hemen hemen 24 saat online helperler bulunmaktadır.

NOT: Yukarıdaki, bilgilerin tamamı ; Rita/Revenge'den alınmıştır.

mIRCTR.NET Help departmanın artıları eksileri ve görüşlerinizi bu başlık altından seviye sınırları içerisinde belirtebilirsiniz...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet